Dır-dir kim Kardashian Zaten yaklaşan boşanmasının ardından tekrar çıkma konusunda heyecanlıydı Kanye Batı ? Bir tabloid, realite yıldızının gözlerini şimdiden birine dikmiş olabileceğini iddia ediyor, ancak Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Kim K Yeni Aşka Hazır Mı?

Göre Temasta Kim Kardashian, Kanye West ile evliliğinin feshedilmesi . Çift altı yıldır evliydi, ancak yakın zamanda evlilik sorunlarını aylarca düzeltmeye çalıştıktan sonra ayrıldıklarını doğruladılar. Görünüşe göre gerçeklik yıldızı, bekar hayatını sonuna kadar keşfetmeye hazır.große kleine lügen nicole kidman reese witherspoon

Kanye West Kim'i Yıllarca Aşağı mı sürükledi?

Bir kaynak dergiye, West'in ilişkileri sırasında Kardashian'dan 'tüm enerjiyi emdiğini' söyler. Artık bittiğine göre, kendini yeniden özgür hissediyor. İçeriden biri, geri değil, ileriye bakıyor ”diye devam ediyor. Peki Kardashian’ın bir sonraki hamlesi nedir? Gazeteci, gerçeklik yıldızının üç başarısız evlilikten sonra flört oyununa geri döndüğünü iddia ediyor. Kaynak, 'Çok uzun süre bekar kalmakta iyi değil ve doğru adamla tanıştığında tekrar evlenmeye bile açık' diyor.

Çıkış, 'doğru adamın' zaten resimde bulunan Van Jones olabileceğini iddia ediyor. Gizli telefon görüşmeleri var. Kanye'nin tam tersi. Van olgun, hukuk kariyerinde Kim'in akıl hocası ve onu aşağı çeken Kanye'nin aksine, onun büyümesine yardımcı oluyor ”diye ekliyor kaynak.

Bu Söylentileri Zaten Duyduk

Dedikoducu Polis Ancak, Kim Kardashian'ın Van Jones ile magazin dergisinden çıktığı hakkındaki anlatıyı çoktan düzeltti. Çıkış yakın zamanda Kardashian'ın çoktan ile devam etti CNN analist ve 'gizlice' onunla çıkıyordu. Evet, ikisi arkadaş, ancak kendisi avukat olduğu için Kardashian ile romantik bir ilişki içinde oldukları anlamına gelmez. Ek olarak, realite yıldızı için bir temsilci zaten söylentileri yalanladı. Eminiz ki güzellik kralı yola çıkmaya hazır olduğunda, yapacak. Ancak ne o ne de Kanye West henüz resmi olarak boşanma davası açmadı.

Artı, bu ilk değil Dedikoducu Polis yanlış olduğu için bulvar gazetesini düzeltmek zorunda kaldı. 2018 yılında dergi, Kim Kardashian'ın boşanmış Kanye West Chicago'ya taşınmak için. 2019'da çıkış, Kris Jenner'ın kızının Wyoming'e gitmesini yasakladı çocukları ile. Yayın ayrıca Kardashian'ın dördüncü çocuklarının doğumundan sonra Batı'yı terk etmek . Kardashian ve West bunu bırakıyor diyebilirken, bu yakın zamana kadar olmadı, bu da magazin dergilerinin sadece birinin doğru olabileceğini umarak bir sürü hikayeyi fırlattığını kanıtlıyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'e Karşı Bir 'Öfke' Olarak

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Jake von der State Farm geändert

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

der neue jake von state farm

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.