kim Kardashian korkmuyor Kanye Batı bir habere rağmen 'başka bir erime' ortasında 'uyuşturucu kullanıyor'. Ayrıca 'ruh hali hakkında endişeli' de değil. Dedikoducu Polis bu gerçek olmayan iddiaları bozabilir.Radar Çevrimiçi Kardashian ve West hakkında yanlış iddialar yayınladığı uzun, belgelenmiş bir geçmişe sahip olan, rapçinin tartışmalı Twitter yorumlarına nasıl tepki verdiğini bildiğini iddia ediyor. Pazartesi günü, site, Kardashian'ın West'in '[küfür] sesini kesmesini' istediğini ve 'Twitter'da tüm bu saçmalığa saçmaladığını' 'nefret ettiğini' iddia eden bir makale yayınladı. Sözde ''Kardashian'lara Ayakta Kalmak' 'içeriden biri,' çok geç olmadan bitirmesi için ona yalvardı 've bunu yapmayı reddetmesi üzerine' çok daha fazla üzgün 'olduğunu iddia etti. İddia edilen ihbarcı ısrar etti, 'O ve ailesi, tekrar sarsılmadan geliyormuş ve başka bir zihinsel erimeden geçiyormuş gibi hissediyorlar.'Şimdi Çarşamba günü, web sitesi, Kardashian ve ailesinin 'uyuşturucuların rapçinin son erimesinin arkasında olabileceğine inandığını' iddia ettiği bir takip hikayesi sunuyor. Burada, bir başka iddia edilen 'KUWTK' içeriden ',' Kim ve ailesinin, Kanye'nin düzensiz davranışı nedeniyle tekrar uyuşturucu kullandığına inanmak için iyi nedenleri var. ' Blog, West'i bir kez daha “yeniden uyuşmayan” olarak tanımlıyor. Ancak Kardashian'ın kendisine göre bunların hiçbiri doğru değil.

Bu iki raporun ortasında, Kardashian, Twitter'da bir dizi mesaj yayınladı Çarşamba günü öğleden sonra, şubenin bugünlerde kocası hakkında sözde ne hissettiğine dair iddialarını doğrudan yalanlıyor. Tweet serisinde realite yıldızı, West’in davranışının “düzensiz” olduğu fikrine itiraz etti ve kendini ifade etme özgürlüğüne verdiği desteği dile getirdi. “Bazı fikirleri sizinkinden farklı olduğu için akıl sağlığı kartını atmanız mı gerekiyor? Bu hiç adil değil, diye yazdı.Kardashian, West'in tüm inançlarına katılmadığını kabul etti, ancak 'İnsanların benimkinden gerçekten farklı olsa bile kendi fikirlerine sahip olabileceğine inanıyorum' dedi. Sanatçıya duyduğu 'saygı' ve 'sevgiyi' vurguladı, hatta West'in 'zamanının yıllar ötesinde' olduğunu öne sürdü. Onun açıklamaları, RadarOnline'ın iddialarıyla oldukça açık bir şekilde çelişiyor.

Çevrimiçi yayının iki raporu, Kardashian'ın West'in 'susmasını' istediğini ve uyuşturucu kullanımından dolayı 'aklını kaçırdığından' endişelendiğini, ancak 'sadece kendisi olduğunu' açıkça belirtti. Esasen yorumlarına onu kutsadı ve gönderileri hakkında endişe verici bir şey bulduğuna dair hiçbir belirti vermedi. Hayranlara, saygın olmayan bir sitenin takip edilemeyen ve tanımlanamayan 'içeriden' gelen iddialara karşı Kardashian’ın kendi kayıtlı sözlerine güvenme seçeneği sunulduğunda, seçim net olmalıdır.

Sonuçta, web sitesinin neredeyse hiçbir inanılırlığı yok. Bu, haksız yere iddia edilen blogla aynı West 'evlilik gözetiminde' idi boşanmadan önce son çare olarak altı aydan fazla bir süre önce. Gerçeklik ve hakikatten bağımsız olarak çıkış, eşleri birbirleriyle çelişen rutin olarak boyar.Ancak, Kardashian’ın ilişkileriyle ilgili kendi tweetlerine ek olarak, 'Entertainment Tonight' Salı günü bildirdi. West ve Kris Jenner hakkında bir hikayede sadece rapçinin yanında duran aile reisi değil, aynı zamanda karısı da 'onu anlıyor' ve 'tamamen destekleyici'. Belki RadarOnline anlamıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.