Bir tabloid 'gerçek nedeni' bildiğini iddia ediyor kim Kardashian asistanını kovdu: Stephanie Çoban zam istedi ve realite yıldızı reddetti. Fakat Dedikoducu Polis bu anlatının doğru olmadığını öğrendi.

Yanlış iddia şu sayfalarda bulunabilir: Yaşam tarzı , sözde bir 'kaynak' ın 'Kim, Stephanie'den daha fazla mutlu görünüyordu - ta ki zam isteyene kadar.' Sözde 'ikinci kaynak', yayına 'Kim, Stephanie'ye yılda 65.000 $ ödüyordu. Kim için üç yıldır zam yapmadan çalışıyordu ve sorma zamanının geldiğini biliyordu. 'Dedikodu dergisi, Shepherd'ın 'sağlam bir vakası' olduğunu savunuyor, çünkü 'Kardashian'ları Takip Etmek' te görünmesinin yanı sıra, 'aynı zamanda bebek bakıcılığı ve yemek işlerini de kapsıyor ve ayrıca Kim’in Kardashian West Brands’ın COO'su olarak çalışıyor.' Bunu akılda tutarak, çıkış noktasını iddia ediyor, Shepherd '20.000 dolarlık bir maaş artışı istedi, ancak Kim kıpırdamadı.'

adrien brody und elsa pataky

Shepherd'ın, bu yılın başlarında bir Refinery29 profilinde belirtildiği gibi, Kardashian ailesinin kendisine ne kadar iyi davrandığından bahsettiği ve COO'ya terfi ettiği not edildiği gibi çok çeşitli sorumlulukları vardı. Bu terfi sadece isimde değildi. Elbette işin içinde mali durum vardı. Ancak bu pozisyonda çok daha fazla zorluk da vardı.

Ve bu neden bir sorun ortaya çıktı, para yüzünden değil. Kardashian ve Shepherd yollarını ayırdı çünkü zamanla bir defalık asistanın COO olmaya en uygun kişi olmadığı anlaşıldı. Herhangi bir işletme yöneticisinin yapacağı gibi yıldız, rolün bir başkası, özellikle de belirli alanlarda daha fazla deneyim ve bilgiye sahip biri tarafından doldurulması gerektiğini fark etti.

Angelina Jolie und Jared Leto

Mantıksal olarak, bu sözde 'gerçek neden' de inceleme altında tutulmuyor. Shepherd'ın yeni işinde başarılı olsaydı, Kardashian'ın güvendiği ve onayladığı birini sırf zam istediği için kovması kesinlikle mantıklı olmazdı. Ama durum bu değildi. Dedikoducu Polis Hatta Kardashian’ın kampı tarafından bu iddiaların 'saçma' olduğu söyleniyor.

Bu şimdi, magazin dergilerinin Shepherd'ın çıkışıyla ilgili yanlış bir arka plan yayınladığı ikinci kez. The National Enquirer yakın zamanda talep edildi Kardashian, Kanye West ile olan evliliğini 'kurtarmak' için 'ateşli personeli' kovdu. . Bu da sahteydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.