Vahyi takiben kim Kardashian ve Kanye Batı evliliklerini cidden bitirmeyi düşünüyorlar Yeni bir söylenti, Kardashian'ın çoktan yoluna devam ettiği konusunda ısrar ediyor. Bir tabloid, realite yıldızının boşanma dramının ortasında tekrar çıktığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Kim Kardashian ve Kanye West’in Yaklaşan Boşanmasının Ardından Drama

Onunla gitmeyi seçerse, bu Kim Kardashian için güzellik kralı olarak üçüncü boşanma olacak. Kanye West ile altı yıllık evliliğini bitirmeyi düşünüyor . Göre Temasta , Kardashian ve West’in 'evliliği nihayet geri dönüşü olmayan bir noktaya ulaştı' ve ikili, 'tatili Kardashian ile boşanma avukatıyla görüşerek ayrı geçirdi.' Dergi, eşlerin ayrılığının sadakatsizlik söylentileri, para kapma ve dört çocuğuyla ilgili endişelerle karmaşık olduğunu belirtiyor. Birçoğu, hip-hop sanatçısının Twitter'da yaptığı tuhaf rantını ve başarısız başkanlık koşusunu hatırlayabilir.Hile, Yalanlar ve Para Sorunları

Batı da karısını aldatmakla suçlandı popüler Youtuber, Jeffree Star ile. Star bu iddiaları reddederken, şimdi iddia ediliyor ki Kardashians ile tutmak yıldız gizlice görüyor CNN siyasi analist, Van Jones. Yayın, Kardashian ve Jones'un yıllardır birbirlerini tanıdıklarını iddia ediyor. Hayranlar bu bağlantıyı sosyal medyada teşvik ediyor olsalar da, içeriden bir kişi bunun zaten işlerde olabileceğini iddia ediyor.

Van Jones Kim İçin 'Bir' mi?

“Kim ve Van'ın büyük bir kimyası var. Her zaman telefonla konuşuyorlar, ”muhbir dedikodu yapıyor. Kaynak ekliyor: “Van, Kanye'den çok daha uygun. Hepimiz onu tekrar mutlu görmek istiyoruz ve 'o kişi' olabilir. Çıkış, eski bir çalışanın bile Jones'u kabul ettiğini ve Kardashian'ın harika bir çift olacağını iddia ediyor.

Kim Kardashian Şu Anda Kimseyle Çıkmıyor

Gerçek şu ki, Kim Kardashian ve Kanye West’in talihsiz ayrılığına ne olduğunu gerçekten bilmiyoruz. Ancak realite yıldızının kimseyle çıkmadığını biliyoruz. Dedikoducu Polis benzer bir raporu açıkladı Kadınlar Günü Kardashian ve Jones'u iddia eden bildirildiğine göre çıkıyor. Ancak bir Kardashian temsilcisi, raporda 'gerçek olmadığını' söyledi. Bir süredir Kardashian ve West’in yaklaşan bölünmesi hakkında raporlar çıksa da, eşlerin istifa etmesine neden olan şeyin hile veya para sorunları olduğunu varsaymak için hala erken.

Daha, Temasta en güvenilir kaynak değil, çünkü Dedikoducu Polis daha önce magazin haberini düzeltti. 2019'da dergi Kris Jenner'ı iddia etti Kim Kardashian'ın Wyoming'e taşınmasını yasakladı çocukları ile. Yayın ayrıca Kardashian'ın dördüncü çocuklarının doğumundan sonra Kanye West'ten boşanma , Mezmur. Elbette, çift yakın zamanda ilişkilerini sonlandırma konusunu tartıştı, ancak o sırada bu raporlar doğru değildi. Gossip Co p'nin açıklığa kavuşturmakta hiçbir sorunu yoktu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Bill ve Hillary Clinton Boşanma İçin 'Hazırlanıyor'

Tiger Woods Geri Kazanmaya mı Çalışıyor Ex Lindsey Vonn?

Jennifer Lopez Makyajsız Tamamen Farklı Bir Kişi Gibi Görünüyor

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Chris Hemsworth, Jason Momoa Avustralya'da Çekim Yaparken 'Dövüşüyor'?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.