Dır-dir Kim Cattrall yeniden düşünme Seks ve Şehir 3 serideki üçüncü bir filme giriş yapmayı reddettikten sonra? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Sarah Jessica Parker'la olan anlaşmazlıklar ve maaş anlaşmazlıkları sonrasında, Cattrall başka bir yerde görünmek istememe konusunda kararlıydı. Seks ve Şehir devamı. Göre National Enquirer ancak oyuncu fikrini değiştiriyor olabilir. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Samantha Jones oynamak Kim’in hayatını değiştirdi. Onu hayal edebileceğinden daha ünlü yaptı ve aynı zamanda çok zengin yaptı. ' İçeriden biri ekliyor: “Çekler hala filmlerden ve dizilerden geliyor. Başka bir film yapmaya gelince asla asla deme. 'Zaten yaygın olarak bildirildi Cattrall reddedildi Seks ve Şehir 3 senaryo ve ücret eşitsizlikleri ile ilgili sorunlar üzerinde. E! Haberler, ünlülerle ilgili haber kuruluşlarından çok daha güvenilir Enquirer , geçenlerde şöyle bildirdi: “Kim, başlamak için filmi gerçekten yapmak istemedi. Samantha için çok fazla para olmayan ve kötü bir hikayenin birleşimiydi. ' Cattrall'ın projeye sadece para için imza atacağı fikri, aktrisin olası maaş çekini tüm bu kadar cazip bulduğu düşünüldüğünde pek mantıklı değil.

Geçen Kasım, Cattrall, popüler kültür podcast'i 'Origins' de görünmeyi reddetti franchise'ı tartışmak için. Neredeyse her oyuncu kadrosu Seks ve Şehir dizinin yaratıcıları ve yapımcılarının yanı sıra televizyon dizileri ve filmler hakkında konuşmak için oturdular. Ancak Cattrall röportajı geri çevirdi ve bir temsilci aracılığıyla 'hakkında söylemek istediği her şeyi zaten söyledi Seks ve Şehir . ' Aktrisin diziyi bir podcast'te tartışmayacağını düşünürsek, üçüncü bir film yapmayı düşünmesi pek olası görünmüyor.

Ek olarak, tabloid raporu anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Cattrall’ın sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize bunun yanlış olduğunu söyledi. Aktrisin kendisi adına konuşmaya yetkili olan temsilcisi, bize Cattrall'ın 'yapmadığını' belirsiz bir şekilde söylüyor [ Seks ve Şehir 3 ]. '

Şunu da belirtmek gerekir ki, bu ilk kez Enquirer serideki üçüncü bir film hakkında sahte bir hikaye uydurdu. Dedikoducu Polis daha önce dergiyi haksız yere iddia ettiği için basmıştı. Seks ve Şehir 3 Cattrall olmadan yapılıyordu filmde kimin karakteri öldürülecek. Bu açıkça hiç olmadı. Önerilen devam filmini çevreleyen bu son makale aynı derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.