Kim Basinger erkek arkadaşıyla evlenmeyi reddetmiyor, kuaför Mitch Stone , çünkü evliliğinden dolayı 'ömür boyu yaralı' Alec Baldwin . Bu hafta magazin gazetelerinden birinde çıkan yanlış hikaye bu. Dedikoducu Polis duruma baktı ve onu çürütebiliriz.

Göre Küre , Basinger’in dokuz yıllık evliliği ve Baldwin’den alenen ve tartışmalı boşanması ona o kadar çok zarar verdi ki erkek arkadaşıyla koridorda yürümeyi reddediyor. Basinger ve Stone yaklaşık beş yıldır çıkıyorlar, ancak dergi, aktrisin önceki ilişkisinin 'onu evlilikten alıkoyduğunu', bu yüzden evlenmeyeceklerini söylüyor.Hatta tabloid, Basinger'ı bir 'bağlılık-fobisi' olarak adlandırıyor, bu da beş yıldır ciddi bir ilişki içinde olan birini aramak için tuhaf bir şey. Sözde 'içeriden' biri, 'Mitch onun erkek arkadaşıdır ... sadece kartlarda bir düğün yok. Alec'ten travmatik boşanması ve aralarındaki gözaltı savaşından ötürü hayatı boyunca yaralı. Alec her zaman öfkesini kaybediyordu ve arkadaşları onu sözlü olarak taciz ettiğini ve hiçbir şeymiş gibi hissettirdiğini söylüyor. '

Dergi, Baldwin'in 11 yaşındaki kızı İrlanda için bıraktığı 12 yaşındaki ünlü sesli postayı bile gündeme getiriyor ve onu 'düşüncesiz küçük domuz' olarak nitelendiriyor. Baldwin ve şimdi 24 yaşında olan kızının aralarının iyi olduğunu belirtmekte fayda var. İrlanda etkinliği son zamanlarda bir parçası olarak ortaya çıktı Alec Baldwin'in Kızartması Comedy Central'da.

Tüm bunları Basinger’in evlenme konusundaki isteksizliğinin kanıtı olarak kullanmasına rağmen, dergi aslında Stone'dan alıntı yapıyor. Kuaför dergiye “Kim ve ben hiç nişanlanmadık… veya olmayı planlamadık. Avukatları pek sevmeyiz ve bir kağıt parçası… aşk ya da ilişki için pek bir şey yapmaz. Sadece birbirimizi seviyoruz ve muhtemelen sonsuza kadar birlikte olacağız. '

Yayın, Stone'un son derece makul ve inandırıcı açıklamasını kabul etmek yerine, gazete satma girişiminde Baldwin'i içeren onlarca yıllık dedikoduları tekrarlıyor. Basinger önceki evliliğinden ayrıldı , söylüyorum Taşımak 2016'da dergisi, “Alec ve ben artık iyiyiz. Hayat Devam Ediyor.' Dedikoducu Polis ayrıca Basinger’in kampındaki bir kişiyle görüşerek magazin dergisinin makalesinin doğru olmadığını onayladı.

Magazin dergileri geçmişte Baldwin ve Basinger hakkında yanılıyordu. 2016 yılında Globe’s kardeş yayın, National Enquirer , bir parça yazdı Baldwin’in Donald Trump rolünü iddia etmek açık Cumartesi Gece Hayatı 90'larda başkana aşık olduğu varsayılan Basinger için 'intikam' oldu. Baldwin’in Trump izleniminin popülaritesinden yararlanmak için yazılmış gibi görünen sahte makaleyi destekleyecek hiçbir kanıt yoktu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.