Dır-dir Khloe Kardashian tekrar tekrar erkek arkadaşıyla nişanlandı Tristan Thompson ? Bir tabloid öyle diyor, Dedikoducu Polis durumda.

Gerçek yıldız ile Cleveland Cavalier arasındaki çalkantılı romantizm büyük bir dönüş yaptı. Yaşam tarzı . Tabloidde Kardashian'ın yüzük parmağında elmas yüzük taktığı bir fotoğrafı var, bu yüzden görünüşe göre “düğün çanları” havada.İsimsiz bir içeriden biri, Thompson'ın hayatının geri kalanını Kardashian'la geçirmek istediğini iddia eder, ancak kendisi aldatma geçmişi nedeniyle biraz şüphelidir. 'Pek çok insan bunun uzun süreceğini düşünmüyor ... muhtemelen bu yüzden Khloe bu heyecan verici haberi kimseye söylemedi.' Neden bir nişan teklifini kabul etsin, yüzüğü taksın ama tekrar ayrılabilecekleri için kimseye söylemesin? Onu tekrar aldatacağını düşünürse, bir nişanla toparlanmadan önce tekrar çıkmayı denemek istemez mi? Mantıklı değil.

Şimdi, ne Thompson ne de Kardashianlar bunu açıkça belirtmemiş olsa da, ikisinin tekrar bir araya gelmesi mümkündür. Dedikoducu Polis anlaşılır şekilde şüpheci. Kardashian İmparatorluğu, medya ve halkla ilişkilerin ustaca kullanımı üzerine inşa edilmiştir. Hakkında hiçbir şey bilmediğimiz gizli bir nişan olabilir, ancak bu tabloid'in bir kepçe olduğundan şüpheliyiz.

İzlemeyi başardık söz konusu fotoğraf bir People Magazine Magazin dergisinin dediği gibi Kardashian’ın 36. doğum gününden değil. Dahası, söz konusu yüzük sağ elinde görünüyor. Bu, onun sıradan bir elmas yüzük olduğunu gösterir. Fotoğraf bu hikayenin kalbidir, bu yüzden eski bir fotoğraf olması bu efsaneyi tamamen açığa çıkarır.

Wer gewann Ink Master Shop Kriege

Thompson ve Kardashian arasında tam olarak neler olup bittiğini kimse tahmin edemez. İnsanlar bildirdi exes yeniden bir araya geliyordu . Bugün erken saatlerde Günlük mail ikisinin arkadaş olduğunu bildirdi ama çıkmıyorlar . Dedikoducu Polis dürüst olmak gerekirse gerçeğin ne olduğundan emin değiliz, ancak bu makalenin gizli, anonim bir içeriden tüm gerçeği içermediğinden eminiz.

Bu, 'özel olarak' haber veren gazetenin aynısı. iki kaçmıştı Ocak ayında geri döndü. Dedikoducu Polis o hikayeyi bozdu. Görünüşe göre bu tabloid kendi eski hikayelerini geri dönüştürüyor ve bunu kanıtlamak için eski fotoğrafları kullanıyor.

Bu tabloid, Kardashian'larla titrek bir geçmişe sahip. Mayıs ayında, Kanye West'in kendisinin ve Kim'inkini alacağını iddia etti. Wyoming'e çocuklar , hangi Dedikoducu Polis Wyoming'e kaçış olmadığının kanıtı olarak çift arasındaki son fotoğrafları gerekçe göstererek bu hikayeyi reddetti.

Kardashian'ın Thompson'ı geri alıp almayacağı bir süredir tabloid yem oldu. Ekim 2019'da baskın yaptık TAMAM MI! , bir kardeş-mag Yaşam tarzı , bildirmek için 'Bebek anlaşması' ikisinin arasında. İddialarını destekleyecek geçerli kaynakları yoktu.

Benzer bir sahte nişan iddiası bu ayın başlarında geldi Sıcaklık , ikisinin olduğunu kim söyledi bir arka bahçe düğünü planlamak Kardashianlara Ayak Uydurmak için. Bu mevsimler gerçek zamanlı olarak filme alınmaz ve kartlarda düğün görünmez. Bir dahaki sefere Kardashian ve Thompson'ın düğümü bağladığını gördüğünüzde, belki kontrol edin. Dedikoducu Polis birincisi, muhtemelen ikinci bir düşünceye değmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.