Are Scott Disick ve Khloe Kardashian 'gizli bir romantizm' içinde? Bu haftanın gazetelerinden birinde yapılan iddia bu. Dedikoducu Polis bu saçmalığı düzeltebilir. Kesinlikle gerçek olmadığını öğrendik.

Göre TAMAM MI! , Disick ve Kardashian birkaç 'aydır' 'şok edici bir ilişki' yaşıyor. Hatta tabloid, iki kişinin yakın zamanda 'Los Angeles'ta bir İtalyan restoranında romantik bir öğle yemeği için dışarı çıktığını' iddia ediyor. Ve üs dışı öncülünü desteklemek için, derginin uygun bir şekilde iddia ettiği isimsiz bir 'kaynak' var: 'Khloe ve Scott aylardır sessizce takılıyorlar.'Takip edilemeyen ihbar ayrıca, Tristan Thompson’ın aldatma skandalıyla yeni bir şekilde “harap” olan kızı True'nun doğumundan sonra Kardashian'ın Disick'e döndüğünü ve ona “ağlayacak bir omuz” teklif ettiğini ve oradan da işlerin gittiğini iddia ediyor. Yayın daha sonra belirsiz bir şekilde 'arkadaşlar' ın Kardashian ve Disick’in sözde romantizminin 'ciddileşmeye başladığını' söylediğini iddia ediyor. 'Aralarında gerçek bir kimya var' diye ekliyor tabloid, anonim ve muhtemelen uydurulmuş 'kaynağı' ise 'Çok gerçek ve son derece yoğun bir bağlantıyı paylaşıyorlar' diyor.

Ardından, haber, ilişkilerinin 'muhtemelen Scott’ın kız arkadaşı Sofia Richie’yi şok edeceğini' söylüyor. Ve Kardashianlar da çok kızacak, çünkü kimliği belirsiz içeriden biri, çünkü 'Scott dokuz yıldır Kourtney [Kardashian] ile birlikteydi ve çocuklarının babası.' Görünüşte sahte 'kaynak' Kardashian ve Disick, bu engellerin bir sonucu olarak 'birbirlerinin peşine düşmüş olsalar da ortalıkta gizlice dolaşmaktan mutlular' diyor.

İzin vermek Dedikoducu Polis bu saçma raporu ayırmak için. Gazetenin kanıtı olmadığı için, bazı boşlukları dolduracağız ve makalesinin neden tam bir yalan olduğuna işaret edeceğiz. Dergi, sözde 'romantik bir öğle yemeği' yedikleri restoranın adından bahsetmese de, hikayesini anlatmak için kullanılan prizin fotoğraflarına baktık ve Disick ve Kardashian'ın bu ayın başlarında çekildiklerini öğrendik. Encino'daki Emilio'nun Trattoria'sında platonik yemek.

Yayının 'etrafta gizlice dolaşma' şeklindeki tanımlamasının aksine, Günlük posta bu fotoğraflara bağlı makalesini ' Khloe Kardashian ve Scott Disick, LA banliyölerinde İtalyan öğle yemeği gezisinin ardından yanak öpücüğünü paylaştı . ' Gazete, ayrı yollara gitmeden önce “birbirlerini yanaklarından öperek” “ailevi sevgilerini gösterdiklerini” bile yazdı. Ve iddia edilen 'ilişki' nin 'Scott'ın kız arkadaşı Sofia için bir şok' olacağına dair anlatının aksine, o ve Kardashian birbirleri için 'sırılsıklam olmadıkları için Disick'in kendisi için daha büyük bir şok olacaktır. . '

Daha da önemlisi, Kardashian ve Disick'in “gizli bir aşk” yaşaması fikri tamamen yanlıştır. İnişler ve çıkışlar yaşarken, Kardashian, Şükran Günü'nü Thompson ve kızları True ile geçirdi . Hatta basketbolcu, üçünün birlikte bir fotoğrafını paylaştı ve 'Çok kutsanmış durumdayım. Ailemden sizinkine mutlu şükran günleri. ' Disick, Şükran Günü'nde Kourtney ve çocuklarıyla birlikteyken, sadece birkaç gün önce, Instagram'da Richie ile bir fotoğrafını yayınladı .

Disick ve Kardashian'ın her zaman yakın oldukları doğru, ama asla romantik olmadılar. Aslında bu yanlış bir anlatıydı. TAMAM MI! Kardeş yayını, Yaşam tarzı , yıllarca. Örneğin, Dedikoducu Polis 2014 yılında yanlış bildirilen bir kapak haberi basıldı Disick, Kourtney’in arkasında hile yaptıktan sonra Kardashian’a 'aşıktı' . Ve ertesi yıl, yanlış bir şekilde sürdürülen başka bir kapak hikayesini çürütdük. Disick, Khloe ve Kendall Jenner ile yattı .

Bu uzun hikayelerin hiçbiri doğru değildi ve Kardashian ve Disick'in 'gizli bir aşk' içinde olmalarıyla ilgili güncel hikaye de değil. Birlikte sıradan bir yemek yerken fotoğraflarının çekilmesi gerçeği, eğilimli olsalar bile 'gizlice dolaşamayacaklarının' kanıtıdır. Ama değiller. Ve tabi ki, hiçbir meşru yayın organı da bu iddiada bulunmadı.

Gerçekte, Kardashian, Disick'in kız kardeşi Kourtney ile yeniden bir araya gelmesini çok isterdi . Kylie Jenner’ın Ağustos’taki 21. doğum gününde Kardashian, 'Bir kız rüya görebilir' başlığıyla birlikte yan yana oturan eski sevgililerin bir fotoğrafını yayınladı. Son olarak, Dedikoducu Polis Disick ile 'takıldığı' iddiasını 'eski aptal bir söylenti' ve 'doğru değil' olarak nitelendiren bir Kardashian sırdaşı ile görüştü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.