Bir tabloid iddiaları Khloe Kardashian ayrıldığı sırada ikinci bebeğine hamile Tristan Thompson ve onları çevreleyen hile skandalı. Hikaye doğru değil. Dedikoducu Polis realite yıldızının ikinci bir çocuk beklemediğini doğrulayabilir.

Göre KB Ancak Kardashian, Thompson'ın kendisini Kylie Jenner'ın en iyi arkadaşı Jordyn Woods ile aldattığını keşfettiği sıralarda hamile olduğunu öğrendi. Sözde bir kaynak dergiye, 'Midesini çok kapatıyor ve birkaç hafta öncesine göre daha büyük görünüyor. Khloe her zaman büyük bir aile istemiş ve anne olmayı seviyor. Bu skandal patlamadan önce tekrar denemeye başlayabilecekleri mantıklı. 'İddia edilen kişi ayrıca Kardashian'ın 'bebek uğruna onu bir arada tutmayı' planladığını ve iki çocuklu 'bekar bir anne olarak hayata hazırlandığını' iddia ediyor. Şüpheli ihbarcı, durumun gerçek yıldız için 'kolay olmadığını' söylemeye devam ediyor, ancak 'yolda başka bir bebek sahibi olmak için yine de ayın üzerinde olacak.'

Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: 'İşlerin nasıl sonuçlanacağını umduğu bu değildi, ancak annelik, bunu başını dik tutarak üstesinden gelmek için nihai motivasyonuydu - ve emin olabilirsiniz ki güçlü kalmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. onun küçükleri. '

Dedikoducu Polis ancak, kayıtta konuşamayan, ancak bize hamile olmadığına dair güvence veren realite yıldızına yakın bir kaynağı kontrol etti. Aslında, Kardashian hafta sonunu Las Vegas'ta geçirdi uzun zamandır en iyi iki arkadaşı olan ikiz kız kardeşler Malika Haqq ve Khadijah Haqq McCray'in doğum günlerini kutluyor. Gerçek yıldız, kaçıştan itibaren tüm kadınların şampanya içtiği ve alkol çektiği birkaç Instagram hikayesi yayınladı.

Kardashian hamile olduğunu yeni öğrenirse içki içip parti yapıyor olması pek olası değil. Ve bir Las Vegas gece kulübünü ziyareti sırasında, Kardashian cildi sıkı bir file kedi elbisesiyle figürünü gösterdi . Bir bebek yumruğunun sıfır işareti vardı.

ist kate hudson schwanger mit brad pitt

Ek olarak, derginin şu anda Kardashian'ın tek bir çocukta olduğu gibi 'bebek' sahibi olduğunu söylemesi ilginç. Yedi ay önce, güvenilmez çıkış sürdürüldü Kardashian ikizlere sahip olmaya çalışıyordu . Bu makalede, tarafından çürütülmüş olan Dedikoducu Polis , sözde bir 'kaynak', 'Khloe, Tristan'ın harika bir baba olduğunu ve ondan tüm çocuklarına babalık yapmasını istediğini söylüyor ... er ya da geç.'

Ancak kendi sözleriyle bile, realite yıldızı başka bir çocuk sahibi olmak için acele etmiyordu. E ile röportajda! Ağustos'ta, True’un doğumundan kısa bir süre sonra, Kardashian, daha fazla çocuk sahibi olmayı çok seveceğini söyledi , ancak 'En az bir yıl beklemelisiniz' dedi. Tıpkı o hikayenin iyi yaşlanmaması gibi, derginin geçen Mayıs ayındaki parçası da ısrar etmedi. Kardashian ve Thompson evleniyordu .

Sıklıkla yanlış olan çıkış, gerçeklik yıldızının kişisel yaşamına dair hiçbir kavrayışa sahip değildir. Kardashian'ın hamile kalmasıyla ilgili bu son makale, onu ve Thompson'ı çevreleyen son hile skandalından yararlanma girişimidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.