Khloe Kardashian ve O.J. Simpson Gazetelerden gelen sansasyonel habere rağmen hapisten çıktıktan sonra DNA testi yaptırmayacak. Hikaye, Simpson'ın Kardashian'ın babası olabileceğine dair itibarını yitirmiş söylentilere dayanıyor. Ama bu çürütülmüş iddia gibi, Dedikoducu Polis bu yeni hikayenin de doğru olmadığını teyit edebilir.

Söz konusu parça yeni sayısında bulunabilir. Star , gülünç derecede dramatik ve yanlış başlığa sahip 'O.J. Şartlı Tahliye Edilir! Khloe Yalvarıyor: Babamı Görmeme İzin Ver! ' Sözde bir 'kaynak', Kardashian'ın hapisteki Simpson'ı 'haftada en az bir kez' hatta bir kez DNA testi yaptırmak için 'çığlık atarak' yıllarca geçirdiğini iddia ediyor. Gazeteci, 'hapishane yetkililerinin prosedür için izin verdiklerini' iddia ediyor, ancak şimdi 'sürece bir hapishane içinde başlamaları gerekmeyecek.'Dedikodu dergisine sözde bir başka 'kaynak' iddiasında 'Khloe babalık sorusuna cevap vermeye hazır'. Bu sözde muhbir, çıkışa şunu iddia etmeye devam ediyor: 'O.J.'nin durumu ne olursa olsun, babalık testinin mümkün olan en kısa sürede yapılmasını istediği zihniyete ulaşmıştı. Artık özgür bir adam olacağına göre, kaderin bağlantı kurmalarını kolaylaştırmak için devreye girmesi gibi. '

Hayır, kader değildi. Kurallara uyan Nevada şartlı tahliye kurulu, iyi huylu mahkumların kısmi cezalar verdikten sonra serbest bırakılmasını talep etti. Star Kardashian'ın Kim, Kourtney ve Rob kardeşlerinden farklı bir biyolojik babaya sahip olduğu hakkındaki eski komplo teorilerini beslemek için bunu kullanıyor. Dedikodu medyası yıllarca babalığını çeşitli erkeklerle ilişkilendirmek için başarısızlıkla uğraştı, Kardashian'ın kendisi bile söylediği gibi Dedikoducu Polis sadece 2014 yılında, 'O kadar çok babam oldu ki başım dönüyor.'

Gerçek yıldız her zaman gerçek babasının kim olduğunu biliyordu ve Dedikoducu Polis yıllar boyunca birçok kez rapor verdi, Kardashian, Simpson ile gereksiz DNA testi yaptırmakla ilgilenmiyor . Bu sadece yanlış bir anlatıdır ki Star ve kardeş satış noktaları, Radar Çevrimiçi ve National Enquirer , gülünç derecede uzun bir süredir fena halde beslendi. Ve Simpson’ın şartlı tahliyesi şimdi bir kez daha yalanları beslemek için kullanılıyor.

Özellikle sonra Simpson’ın şartlı tahliyesi kabul edildi Geçen hafta Kardashian, yenilenen, ancak yine de uydurma söylentilere yanıt olarak tweet attı, 'İnsanlar [küfür] ama umrumda değil, lol iyiye odaklanıyorum.' Bu yanıt, açıkça spekülasyona kapıldığını ve bir DNA testi yapmayı planladığını iddia eden bu hikayeyle uyuşmuyor. Aslında, Kardashian’ın bu tür iddiaları en son reddetmesi, tabloid’in makalesinde hiçbir yerde belirtilmiyor. O yüzden Star gerçek yerine kurgu basmayı tercih eder. Ne olursa olsun, bir Kardashian içeriden söyler Dedikodu Polis 'aştığını' ve her şeyi 'aptal' bulduğunu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.