Khloe Kardashian yeni raporlara rağmen gebelik komplikasyonları nedeniyle hastaneye kaldırılmadı. Bir tabloid hikayesi, doğru olmasa da zaten internette yayılıyor. Dedikoducu Polis iddiaları çürütebilir.

Was ist mit Brandon Fraser passiert?

Göre TAMAM MI! , Kardashian kısa süre önce “erken doğum korkusu” yaşadı ve “hastaneye acil müdahale” yapmak zorunda kaldı. Sözde 'içeriden' bir kişinin, 'Hamilelik komplikasyonları geçirdiği ve acele ettirilmesi gerektiğine dair' Los Angeles'taki Cedars-Sinai Tıp Merkezi'ne söylediği aktarıldı. Bu sözde muhbir, 'Herkes onun acil sezaryene ihtiyacı olacağından endişeliydi' diyor.Yine de, ne dedikodu dergisi ne de 'içeriden' gerçekten yanlış olanı söylemiyor. Dahası, bu sözde tıbbi krizin tam olarak ne zaman meydana geldiği söylenmedi. Ek olarak, 'kelime şudur' ifadesi, bu aldatıcı ihbarcının, sözde neyin olduğuna dair ilk elden bilgiye sahip olmadığı anlamına gelir.

Geçen ay, Kardashian hamilelikte utanç yaşadı Twitter kullanıcıları, üçüncü üç aylık döneminde Japonya'ya seyahat etme kararını eleştirdiğinde. Gerçek yıldız yanıt olarak tweet attı, 'Dr. Tabii ki uçuşumuzdan önce tüm önlemleri aldım ve vücudumu doktorumdan kontrol ettirdim ve tamamen sağlıklıyım. Bebeğimi hiçbir şekilde riske atmam. '

Şimdi iki hafta sonra, çıkış bu hikayede Kardashian'ın gerçekten bebeğinin sağlığını riske attığını öne sürüyor. Sözde bir 'kaynak' yayına, 'Khloe seyahatiyle birlikte gerekli tüm önlemleri aldı, ancak şimdi elbette bunun gereksiz bir korkuya katkıda bulunup bulunmadığını merak ediyor' dedi. Yine de yukarıda bahsedilen 'içeriden' biri gibi, bu 'kaynak' da 'korkunun' tam olarak ne olduğuna dair herhangi bir kavrayışa sahip görünmüyor. Daha fazla şüphe ekleyen, magazin gazetesinin bu sözde 'acil durum' için bir tarih vermemesine rağmen, yine de Tristan Thompson'ın o sırada 'yolda' olduğunu savunarak çiftin 'büyük bir tartışmaya' yol açmasıdır.

Başka bir 'içeriden', 'İlişkilerine havlu atmaya karar verdiğine dair fısıltılar bile vardı' diyor. Üstelik dergiye başka bir “kaynak” da “bir arkadaşım Lamar [Odom] 'un hastaneye kaldırılmasıyla ilgili haber aldığını söyledi” ve Kardashian'ı tesisteki ziyarete gitti. Ancak ana rahip Kris Jenner orada olduğunu öğrendiğinde, 'İçeriden' güvenlik ekibinin onunla ilgilenmesini sağladığını duydum 'diyor. Tıpkı yukarıdaki 'kelime' ifadesiyle olduğu gibi, 'bir arkadaşın söyledi' ve 'duydum' ifadelerinin kullanımı, satış noktasının 'kaynaklarının' ve 'içerideki kişilerin' iddia edildiği gibi ne olduğu hakkında doğrudan bilgi sahibi olmadıklarının daha açıklayıcı işaretleridir.

Liam Hemsworth und Miley Cyrus schwanger

Tamamen mantıksız olan bir kısım bile var. 'Kaynaklardan' biri, Kardashian'ın 'sakin olmaya çalışırken aynı zamanda normal programına devam etmeye çalıştığını' iddia ediyor. Bu iki fikir birbiriyle çelişiyor. Sakin olunursa, bu genellikle şu anlama gelir: değil normal bir programa devam etmek.

Tüm bu kırmızı bayraklar, bu masalın tamamen uydurma olduğunu ve aynı zamanda saygın hiçbir yayının Kardashian'ın hastaneye kaldırılmasıyla ilgili herhangi bir şey bildirmediğini, örneğin TMZ'nin tam sokağında olduğunu gösteriyor. Ne vardır güvenilir kuruluşlar tarafından not edildi: Kardashian bir bebek duşunda kutlandı geçen hafta sonu, ek olarak Kardashian ve Thompson doğum gününü samimi bir partiyle kutluyor (yukarıdaki resme bakın). Her iki olay da sosyal medyada yoğun bir şekilde belgelendi ve yakın zamanda hasta olduğu ve 'sakinleşmesi' gerektiği iddiasını destekleyen hiçbir fotoğraf veya video yoktu.

Ve muhtemelen Kardashian, hamileliğinin son haftalarına girerken sonunda yavaşlamaya başlayacak olsa da, kimse kiminle Dedikoducu Polis Kardashian’daki konuşmalar hastaneye kaldırılma hakkındaki bu iddiaları doğrulayabilir. Belki de böylesine sahte bir hikayeden daha endişe verici olan tek şey şudur: HollywoodLife herhangi bir doğruluk kontrolü yapmadan iddiaları hızla aldı. Bu hikayenin ciddi doğasına rağmen, site, doğru olup olmadığını anlamadan önce şüpheli bilgileri yaymayı uygun gördü. Hem tabloid hem de blog Kardashian'a bir özür borçlu.

Tyler der Schöpfer und Jaden

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.