Khloe Kardashian dudaklarının büyüklüğü hakkında spekülatif bir iddiaya rağmen hamileyken estetik ameliyat olmuyor. Dedikoducu Polis Sadece bekleyen yıldızın paparazzi fotoğraflarına dayanan bu hikayeyi bozabilir.

“ŞOKLAMA FOTOĞRAFLARI: Hamileyken Estetik Cerrahi? Khloe Kardashian’ın Dudakları Gizli Gezide Büyük Görünüyor, ' Radar Çevrimiçi Salı günü manşetlerde parlıyor. Gerçek yıldızın gezintisinin 'sırrı' olmadığı unutulmamalıdır. Kardashian sadece alışverişte fotoğraflandı . Ancak webloid hemen, gizli bir şey yaptığını iddia ederek samimiyetsiz bir şekilde onu olumsuz bir ışıkta tasvir ediyor.Bridget Moynahan Tom Brady Gisele

Ve hikayede, site dramatik bir şekilde 'gözle görülür şekilde daha büyük görünen, karnı değil dudaklarıydı' ifadesini kullanıyor. Çıkış daha sonra, ''KUWTK' yıldızı işi bitirdi mi? '' Diye soruyor. Daha sonra bir doktorun,' Üst ve alt dudaklarına kesinlikle dolgu maddeleri enjekte ettiği 'şeklinde bir alıntı yapıldı. Ancak çevrimiçi yayının kendi kabulüne göre, bu plastik cerrah Kardashian'ı asla tedavi etmedi. Hiç tanışmadılar bile. Öyleyse bu tıp profesyoneli 'kesinlikle' yaptığını nasıl söyleyebilir? Ya da ne zaman?

Blog aslında ikinci bir doktorun Kardashian’ın “dudaklarının hamilelik nedeniyle şişmiş olabileceğini” teorize ettiğini kabul ediyor ve bu doktorun hamileyken “Yüzünde bile her şey şişiyor” dediğini aktarıyor. Site ayrıca, doktorun 'Kardashian gibi hamile kadınların dudaklarına tedavi görmenin bile düşünüleceğini eklediğini' kabul ediyor.

Dahası, webloid daha sonra 'Kardashian'ın dolgun suratının hamile kalmadan önce almış olabileceği dudak enjeksiyonlarından kaynaklanan şişmeye bağlı olabileceğini' itiraf ediyor ve bu ikinci doktor, 'tamamen güvenli ve ne zaman çözülmesine gerek yok' diyor. hamilelik başlar. ' Özetle, RadarOnline, Kardashian'ı bir doktorun fotoğraflara bakarak yaptığı değerlendirmeye dayanarak hamileyken plastik cerrahi yaptırmakla suçlarken, başka bir doktor, beklerken aday olmayacağına ve sadece pre- hamilelik tedavileri.

Daha ne var Dedikoducu Polis spekülasyon çoktan bozuldu Kardashian hamileyken dudak enjeksiyonu yaptırıyor satış noktasının kardeş yayınından sonra, Star , geçen ay benzer suçlamalarda bulundu. O zaman bize söylendiği gibi, iddia sadece 'yanlıştır'. Bu yargılayıcı, olumsuz varsayımların yapılmasının bile saldırgan olduğunu iddia edebiliriz. Aslında kadınların sahip olması oldukça yaygındır. hamileyken şişmiş dudaklar .

Rock und Vin Diesel Rindfleisch

Bu yılın başlarında MediaTakeOut, Beyonce hakkında bir dudak enjeksiyonu anlatısı satmaya çalıştı Sözcüsü ikizlerine hamileyken Dedikoducu Polis bloga yöneltilen ve açıkça şunu sorduğu bir açıklamayla, 'Hamileliğin bir kadının tüm vücudu üzerindeki etkileri hakkında ne biliyorsunuz? Lütfen söyle bana. Kilo alımına ek olarak, genellikle sistemdeki kan akışında dramatik bir değişiklik olduğunu ve artan sıvının şişmeye neden olduğunu biliyor muydunuz? Kadınların diş etlerinin sıklıkla şiştiğini biliyor musunuz? Bazen konuşmamızı, dikkatle çiğneme yeteneğimizi ve diğer birçok şeyi etkilediğini biliyor musunuz? '

MTO elbette bu tür faktörleri asla dikkate almadı. Ve RadarOnline, özellikle ikinci doktorun yorumları göz önüne alındığında, webloid hala plastik cerrahi açısıyla gitti. Utanç verici.

Baseballfilme mit Kevin Costner

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.