Khloe Kardashian yeni bir rapora rağmen hamileliği sırasında dudak enjeksiyonu yapılmıyor. Dedikoducu Polis bu tabloid iddiasını düzeltebilir. Bize bunun sadece 'yanlış' olduğu söylendi.

Göre Star Kardashian, ona 'şişkin surat asması' için dolgu yaptırmasına izin vererek 'bebeğinin üzerine güzellik' koymasına izin veren bir doktor bulmuş gibi görünüyor. Kardashian'ın sözde bir 'arkadaşı', 'Khloe hamile kaldığından beri kendisi için çok kötü durumda ... Vücudundan nefret ediyor ve bu yüzden yüzünü' düzeltmeye 'odaklanıyor.' Prizin sözde 'casusu' da magazin gazetesine şöyle diyor: 'Khloe, hamileyken vücudunuza kimyasallar pompalamanın iyi bir fikir olmadığı konusunda uyarıldı, ancak onun bundan vazgeçmesi mümkün değil.' Sahte bir dille, 'Khloe genişleyen bir vücut ve sönük bir yüzle uğraşmayı reddediyor.'Angelina Jolie und Chris Hemsworth

Daha sonra, yayında bir doktor, genel olarak 'dolgu maddelerinin hamile hastalar üzerinde test edilmediğini' belirtir, bu nedenle 'fetüse verebilecekleri zarar' net değildir. Doktor, hiçbir veri olmadığı için kişisel olarak 'hamile hastalara enjeksiyon yapmadığını' belirtiyor. Elbette, o doktor Kardashian'ı da kişisel olarak tedavi etmiyor ve bebek sahibi olduğunu öğrendiğinden beri dudak enjeksiyonu yaptırıp yaptırmadığını bilmiyor. Temelde, tabloid’in makalesine doktoru dahil etmesi anlamsız.

İzin Vermek Dedikoducu Polis Peşin makalesi ile ilgili bazı göze batan sorunlara işaret edin. Tabloid bir düzine doktordan alıntı yapabilir, ancak Kardashian'ı tedavi etmiyorlarsa veya dudak enjeksiyonu yaptırıp yaptırmadığını kesin olarak bilmiyorlarsa, spekülasyonları dikkat dağıtmaktan başka bir şey değildir. Ayrıca, Kardashian'ın hangi gerçek “arkadaşı” bir dedikodu dergisi ile onun hakkında kişisel bilgileri paylaşıyor olabilir?

Daha da önemlisi, Kardashian’ın surat asması o kadar da dolgun görünmese de aslında hamilelik sırasında kadınların dudakları uzar . Bir şüpheci, magazin gazetesinin sadece gerçeklik yıldızı hakkında hikayeler uydurduğunu iddia edebilir. Emin olmak için, sadece birkaç hafta önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star hakkında tamamen doğru olmayan bir hikaye yayınladığında O.J. Simpson, hapishaneden çıktıktan sonra Kardashian'a uzanıyor babalık sorularını ele almak için. Bu iddia yüzde 100 yanlıştı ve bir aile temsilcisi bize, satış noktasının Kardashian'ın hamileyken dudak enjeksiyonu yaptırmasıyla ilgili son makalesinin de 'yanlış' olduğunu söyledi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.