Khloe Kardashian yeni bir habere rağmen çevrimiçi ortamda 'Celebrity Big Brother UK' de görünecek şekilde ayarlanmadı. Dedikoducu Polis ancak bu yanlış iddiayı düzeltebilir.

Yaygın olarak bildirildiği gibi, Kardashian geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ne kadar olduğunu ifade etti. en iyi arkadaşını ve 'Celebrity Big Brother UK' yarışmacısı Malika Haqq'ı özlüyor . Hamile yıldız Twitter'da 'Malika'yı arayamamak ve her gece dedikodu yapamamak çok garip' diye yazdı. Ama göre Güneş realite şovu, popüler İngiliz dizisinde yer alırken en iyi arkadaşını 'desteklemek' isteyen 'Khloe Kardashian şeklinde ekstra bir A listesi görünümüne sahip olabilir'.Sözde 'kaynak' denen bir gazetenin magazin gazetesine söylediği aktarılıyor: 'Herkes, Khloe'nin Malika'ya evde bir destek videosu mesajı göndermesini istiyor. Ekip bunu denemek ve gerçekleştirmek için çalışıyordu, mükemmel bir TV olurdu. ' Yayının şüpheli 'içeriden' biri, 'Her şeyin başladığı yerdeki gerçeklik kraliçelerinden birini hayal edin' diye devam ediyor.

Daha ne, MTV Perşembe günü web sitesinde yayınlanan yeni bir makalede yıldızın 'Malika' Ünlü Ağabey 'evindeyken desteğini büyük bir şekilde gösterebileceğini' iddia eden temelsiz hikayeyi de aldı. Kardashian'ın İngiliz realite şovunda nasıl görüneceğiyle ilgili bu parçada, çıkış şöyle yazıyor: “Görünüşe göre, 'Kardashian'lara Ayakta Kalmak' yıldızı, en yakın arkadaşını desteklemek için CBB'de görünecek. Kanal 5 patronları 'İntikam Bedeni' bebeği ekranlarımıza özel bir video mesajı şeklinde göstermeye hevesli. '

Josh Duhamel verheiratet mit Fergie

İzin Vermek Dedikoducu Polis rekoru burada olanlarla ayarlayın. Bu iddiaların hiçbiri doğru değil, Kardashian'ın kendisi tarafından onaylandı. MTV'nin 'Celebrity Big Brother UK' evinde görünmeye hazırlandığı hakkındaki tweet'ine yanıt vererek, Kardashian Twitter'da yazdı Perşembe, 'Hayır doğru değil!'

Ek olarak, Kardashian her yarışmacının dış dünyayla iletişim kuramadığı realite şovunda yer alırken Haqq'ı kaçırdığını itiraf etse de, en iyi arkadaşını 'desteklemek' için şovda video mesajla görünme planı yok. Temel olarak, her iki kuruluş da birbirlerinin görünüşte uydurulmuş alıntılarını tekrar ediyor ve karşılığında yalanlar ve asılsız iddialar yayınlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.