Khloe Kardashian 'eğiliyor' Lamar Odom sırasında Tristan Thompson Tamamen yanlış bir rapora göre hile skandalı. Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozabilir. Kardashian, Thompson'la birlikte ilerlemeye kararlı ve 'rahatlık' için eski kocasına güvenmiyor.

Ancak şu anki baskısında bir başlık Daha yakın 'Khloe Destek İçin Lamar'a Dönüyor' şeklinde yanlış bir şekilde duyuruyor. Magazin gazetesinin aktardığı sözde 'arkadaş' a göre, 'Lamar onu [True kızının] doğumundan dolayı tebrik etmek ve her şey için ne kadar üzgün olduğunu söylemek için elini uzattı. Khloe bozuldu ve o zamandan beri ona dayanıyor. ' Odom evlilikleri boyunca rezil bir şekilde sadakatsiz olsa da, dedikodu dergisi Kardashian'ın yeni doğmuş bir bebek büyüttüğü, Thompson'la kalıp kalmama konusunda güreştiği ve sadakatsizliğinden kaynaklanan sonuçlarla uğraştığı için 'onun için orada olduğunu' iddia ediyor.'Khloe FaceTimes Lamar ve genellikle saatlerce konuşuyorlar. Skandal patlak verdiğinden beri yaşadığı en rahatlık olduğunu söylüyor ”, Kardashian'ın' Lamar'la olan yakınlığına can attığını 'iddia eden prizin kaynağı olduğu iddia ediliyor. Thompson'a gelince, sözde 'dost', 'onu geri kazanmaya çalıştığını, ancak ona güvenip güvenemeyeceğinden emin olmadığını' iddia ediyor. Kardashian ayrıca 'kafası karışmış' olarak tanımlanıyor.

Ama ne zaman bir kafa karışıklığı görünmüyordu Kardashian ve Thompson bir öğle yemeğinde gülürken filme alındı Cuma günü bir Cleveland restoranında. Gezi, Thompson’ın aldatmasının ifşa edilmesinden bu yana ilk kez birlikte görüldükleri zaman oldu. Aynı gün, birçok yayın, sadakatsizliğine rağmen çiftin birlikte kalmayı planladığını doğruladı. İnsanlar bunu bildirdi Kardashian ve Thompson yeniden birlikte yaşıyor , süre Biz Haftalık tarif Kardashian ve Thompson 'tamamen bir arada' olarak.

Bu nedenle, realite yıldızının eski sevgilisine 'yaslanmak' için hiçbir nedeni yoktur. Ayrıca, Kardashian'ın Thompson’un evinde otururken Odom ile günde “saatler” geçirdiği fikrini biraz gülünç hale getiriyor. Yine de geçen ay rapor edilmişti Odom, Kardashian için 'berbat' hissetti ve onunla iletişim kurmayı düşünüyordu. Bu açıkça, onu 'destek' için kullanmasıyla ilgili bu hikayeye ilham verdi. Ancak hiçbir saygın çıkış, eski eşlerin gerçekte tekrar iletişime geçmesi ve bu süre zarfında Kardashian'a yardım sağlayan Odom hakkında hiçbir şey bildirmedi.

Böyle bir anlatı sadece Daha yakın Mart ayında yanlış bir şekilde iddia edilen aynı tabloid Kris Jenner evlat ediniyordu . Bu raporu hiçbir güvenilir yayın doğrulamadı çünkü dergi ya Kardashian-Jenner hikayelerini uyduruyor ya da oldukça zayıf kaynaklara dayanıyor gibi görünüyor. Her iki durumda da, bu makalelerin doğrulanabilir gerçek değil, asılsız kurgu olarak değerlendirilmesi gerektiği açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.