Khloe Kardashian hiç röportaj yapmadım O.J. Simpson Gerçek yıldızın hapisten çıktıktan sonra eski futbolcuyla oturmak istediğini iddia eden bir yıl önceki habere rağmen. Dedikoducu Polis geçen yıl yayınlandığında hikayeyi çürüttü. Zaman bunun yanlış olduğunu kanıtladı.

3 Kasım 2017'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! yanlış bildirmek için Kardashian E attı! Simpson'la röportaj yapması fikriyle Nevada'da silahlı soygun nedeniyle dokuz yıl hapis yattıktan sonra Ekim 2017'de şartlı tahliye ile serbest bırakıldı. Dergi, realite yıldızının Simpson'ın hapishane sonrası ilk röportajını, 1994 cinayet davasının savunma ekibinde görev yapan babası Robert ile olan geçmişinden dolayı puanlamak istediğini iddia etti. Çıkış ayrıca, Kardashian'ın eski mahkumun biyolojik babası olduğu hakkındaki komplo teorilerini ele almayı planladığını iddia etti.Bu rapor geçen yıl ilk yayınlandığında, E! ve bir Kardashian içeriden ikisi de bize tamamen uydurulmuş olduğuna dair güvence verdi. Şimdi 365 gün geçti ve realite yıldızı ile eski NFL oyuncusu arasında bir röportaj yapılmadı, planlanmadı veya tartışılmadı. Makale görünüşe göre Simpson’ın hapishaneden salıverilmesinden ve Kardashian ailesiyle olan gevşek bağlantısından yararlanmak için yazılmıştı.

Birkaç ay sonra Dedikoducu Polis sahte hikayeyi bozdu, Simpson, aslında Kardashian'ın gerçek babası olduğuna dair söylentilere cevap verdi. . Eski NFL oyuncusu Ocak ayında TMZ'ye kesinlikle realite yıldızının biyolojik babası olmadığını söyledi. Bu, konuyu ilk kez ele aldığı zamandı. Kardashian, bu süre zarfında Simpson'la bir röportajı koordine etmeye çalışıyor olsaydı, TMZ ile yaptığı bir röportajda söylentileri reddetmesi pek olası değildir. Eski mahkumun Kardashian röportajı için kepçeyi kurtarması mantıklı.

Maalesef, gazeteler, önermeyi düzelttiğimizden beri Simpson'ı realite yıldızına bağlamaya devam etti. Temmuzda, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! Kardeş satış noktası, Star , yanlış bir şekilde iddia etmek için Simpson, 'torununu' görmesine izin vermesi için Kardashian'a yalvarıyordu. bebeği True Thompson. Tabii ki, eski futbolcu Kardashian'ın babası olmadığını zaten doğruladı, bu yüzden hikaye pek mantıklı gelmiyordu.

Ayrıca kayda değer, TAMAM MI! Diğer kardeş yayını, National Enquirer , geçen yıl yanlış bildirilen Simpson, 'Keeping Up with the Kardashians' programına çıkacaktı. Gazeteler, rezil sporcuyu ve ünlü aileyi çevreleyen sahte hikayeler uydurur gibi açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.