Oldu Khloe Kardashian ikinci çocuğuna hamile mi? Bir tabloid, gerçeklik yıldızının erkek arkadaşıyla başka bir bebek beklediğini bildirdi Tristan Thompson , geçen yıl uzlaştığı kişi. Dedikoducu Polis iddialara baktı ve kesin bir cevap verebilir.Khloe Kardashian, Tristan Thompson Yine Hamile mi?

'Khloe'nin Hamile!' manşetten çığlık attı Temasta neredeyse altı ay önce. Magazin dergisi, Khloe Kardashian'ın yalnızca eski Tristan Thompson ile yeniden bağlantı kurmayı değil, aynı zamanda ikinci çocuğunu NBA yıldızıyla doğuracağı gerçeğini de kutladığını bildirdi.İkili, ilişkileri boyunca defalarca ayrıldı ve tekrar bir araya geldi, ayrılıklar Thompson’un hile skandallarının ardından geliyor. Karantinadaki romantizmini yeniden canlandırdıktan sonra, görünüşe göre ikisi çok meşguldü. Yakın 'birden fazla kaynağa' göre Kardashians ile tutmak yıldız, 'Khloe tekrar hamile.'

O sırada sözde 'içeriden' biri 'Erken,' dedi. “Khloe çok mutlu. Aylardır Tristan'la başka bir bebek istemekten bahsediyordu ve sonunda oldu. ' Kaynaklar, Kardashian'ın bebek haberlerini tanıdığı herkesten, özellikle de ailesinden sakladığı konusunda ısrar etti.İyi Haberi Gizlemek… Şimdilik

Kaynak, 'Pek çok arkadaş ve aile üyesi, Tristan'ı geri almayı düşündüğü için bile aklını kaçırdığını düşünüyor,' diye fısıldadı, 'öyleyse, onun tekrar hamile olduğunu öğrendiklerinde tepkilerini hayal edin? Geri tepmeyle başa çıkmak, Khloe'nin şu anda yapmak istediği son şey, bu yüzden pek çok insana söylemiyor. '

İddiaya göre Kardashian, Thompson'ın bu sefer eski, kötü alışkanlıklara düşmesinden endişelenen tek şey değil, diye devam etti. 'Değiştiğini söylüyor. Ve Khloe insanlarda en iyisini görmeyi sever. Artı, onun harika bir baba olduğunu inkar etmek mümkün değil. ' Her şeye rağmen, kaynak, kızı True ile ilk hamileliği gibi Kardashian'ın bu hamileliği ilk birkaç ay boyunca bir sır olarak saklayacağına ikna olmuş görünüyordu.

İçeriden biri, 'Bu özel deneyimi kimsenin müdahalesi olmadan gizli tutmayı gerçekten çok seviyor' dedi. Her zaman istediği aileyi Tristan ile alıyor ve kimsenin ne düşündüğünü umursamıyor.Khloe Kardashian hamile mi?

O sırada Kardashian'ın temsilcisi söylentileri yalanladı ve şimdi iddiaların tamamen yanlış olduğu aşikar. O zamandan beri altı aya yakın oldu Temasta bu makaleyi yayınladı ve magazin iddiaları doğruysa, Kardashian gözle görülür bir şekilde hamile ve doğum yapmaya yakın olacaktı. Annesi son birkaç aydır Instagram'da aktif olduğu için, hamilelik iddialarının gerçek olmadığı her zamankinden daha açık.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Khloe tarafından paylaşılan bir gönderi? Kardashian (@khloekardashian)

Yaz boyunca, bu tabloid’in kardeş çıkışı Yaşam tarzı bunu bildirdi tekrar tekrar, tekrar kapalı olan çift nişanlandı . O zamanlar çift, bırakın nişan bir yana, tekrar romantik bir ilişkiye girdiklerini bile kabul etmemişti. Dedikoducu Polis haklı olarak uzun masalı yanlış olduğu için çağırdı. Başka bir kardeş çıkışı, Star , ısrar etti çift ​​iki numaralı bebek için çabalıyordu . Derginin iddialarını destekleyecek gerçek bir kanıtı yoktu, bu da bizi şüphelendirdi. Bu magazin dergilerinin Khloe Kardashian’ın hayatına dair hiçbir fikri yok, ki bu yayınladıkları her makalede açıkça görülüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: 'Ağır' Heather Locklear’ın Kilo Alımının Sorumlusu Ayıklık, Nişanlıyla Yaşanan Gerginlik

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kellyanne Conway, genç kızı Claudia'nın üstsüz fotoğrafını Twitter'a göndermekle suçlandı

George Clooney, Amal Tarafından '570 Milyon Dolar' Boşanma Ültimatomu Verdi?

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, 'Molaya' Zorunlu Olabilir

Frank mit amerikanischen Pickern gestorben

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.