Khloe Kardashian Yanlış spekülasyonlara rağmen Paskalya haftasonunda doğum yapmadı. Dedikoducu Polis bu iddiayı çürütebilir. Arka planda bize gerçeklik yıldızının henüz bebeğini doğurmadığı söylendi ve bunu kanıtlayacak pek çok kanıt var.

Tarihinde yayınlanan bir makale TAMAM MI! Perşembe günkü web sitesi, Kardashian'ın yaklaşık bir haftadır bir selfie yayınlamadığı için doğurduğu teorisini ortaya koyuyor. Gerçek yıldız aslında Pazar günü Paskalya'da kendi fotoğrafını yayınladı, ancak site bunun eski bir resim olduğunu düşünüyor. Güvenilmez tabloid, Kardashian'ın hafta sonu ailesinin Paskalya partisinde olmamasının 'şüpheli' olduğunu söylemeye devam ediyor. Yayın, 'Büyük etkinliği kaçırması kesinlikle tuhaf,' diye ekliyor. Aslında öyle değil. Kardashian şu anda Cleveland'da , erkek arkadaşı Tristan Thompson'ın yaşadığı ve doğum yapmayı planladığı yer. Kardashian-Jenner klanı Los Angeles'ta Paskalya partisini attı.Bunlara ek olarak, Kardashian çarşamba akşamı tweet atarak hala 'yuva yapıyor' rahatlayarak ve 'The Real Housewives of New York City' i izleyerek. O esnada, Biz Haftalık bunu bildirdi Kris Jenner doğum yaparken kızının yanında olmayı planlıyor , ama momager henüz Cleveland'a gelmedi. E! ayrıca Pazartesi günü doğruladı Kardashian 'hala evde dinleniyor ve dinleniyor.'

Ve sonunda, Kardashian web sitesinde ortaya çıktı Çarşamba günü hala 'hamileliğinin son döneminde' olduğunu ve bebeğinin gelmesini bekleyemediğini, hatta 'sabırsızlanmaya' başladığına dikkat çekti. Gerçek yıldızın Paskalya'da doğum yapmadığına dair çok sayıda kanıt ne olursa olsun, Dedikoducu Polis yine de duruma yakın bir kaynakla görüştü, kayıtla ilgili yorum yapma yetkisi olmayan ancak Kardashian'ın henüz teslim etmediğini doğruladı.

Unutulmamalıdır ki, Kardashian’ın bebeğinin doğumu yakın. Muhtemelen realite yıldızı çocuğunu her an karşılayacaktır, ancak bu geçen hafta sonu olmadı ve bunu kanıtlayacak net kanıtlar var. Maalesef şaşırmadık TAMAM MI! hikayeyi yanlış anladım. Gerçek yıldızın hamileliğini çevreleyen sahte bir rapor yayınladığı için dergiye ilk kez seslenmek zorunda kalmadık.

Geçen ay, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için güvenilmez çıkışı bozdu Kardashian, hamilelik komplikasyonları nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. . Bu asla olmadı ve yıldız yıldızının çoktan doğurduğu hakkında spekülasyon yapan bu son makale aynı derecede yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.