Kevin Hart ve eş Eniko Parrish 2017'de onu aldattığı kadının komedyen aleyhine açtığı dava nedeniyle bölünmeye gitmiyor. Bu sahte hikaye, bu haftanın magazin dergilerinden birinde bulunabilir. Dedikoducu Polis temelsiz olduğunu öğrendi.

Jon Voight und Angelina Jolie

Hart, 2017'de bir Las Vegas otelinde çizgi romanla yakın bir karşılaşma yaşarken kasete yakalanan Montia Sabbag tarafından 60 milyon dolarlık dava açıldı. stand-up turunu tanıtmak için tanıtım olarak. Çizgi roman, kayıt hakkında herhangi bir bilgisi olduğunu reddetti.Hart ve karısı, 2017'deki düşüncesizlikten uzaklaştı, ancak Star , Sabbag’ın son davası, Parrish’in olayları yeniden düşünmesine neden oldu. İddia edilen bir kaynak, 'Kevin, Eniko'ya ne kadar üzgün olduğunu ve her şeyi geri alabilmeyi nasıl dilediğini anlatıyor' dedi. 'Çok özür diliyor. Başka bir şans için yalvarıyor. '

Sözde içeriden biri ayrıca Hart'ın karısına 'yeni bir araba, mücevherler, herhangi bir şey' de dahil olmak üzere kendisini affedecek olursa 'istediği her şeyi' almaya söz verdiğini iddia ediyor. Gibi Dedikoducu Polis bildirdiğine göre, komedyen bu ayın başlarında meydana gelen bir trafik kazasında ciddi sırt yaralanmalarına maruz kaldıktan sonra şu anda iyileşiyor. Şüpheli habercisi, 'Bunun Eniko'nun kalbini biraz çekeceğini umduğunu' söylüyor.

Tabloid’in hikayesi anonim bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Hart’ın sözcüsünün yazdığı makaleyi yayınladı ve bize bunun 'yüzde 100 yanlış' olduğunu söyledi. Komedyenin kendi adına konuşma yetkisi olan temsilcisi, karısının Sabbag'ın davası nedeniyle onu boşamakla tehdit etmediğini doğruladı. Önerme de pek mantıklı değil. Parrish, kocasını gerçek ilişkisi için affetti, o halde neden ondan kaynaklanan bir dava yüzünden evliliklerini iptal etsin?

Hart'ın karısının sevgisini ona hediyeler vererek onu geri kazanmaya çalıştığı fikri, arabasının kazasıyla sempati kazanmaya çalıştığı fikri de temelsizdir. Gerçekte, Star bu ay komedyenin hayatında ortaya çıkan iki büyük olaydan yararlanmaya çalışıyor. Evliliği ikisi tarafından da etkilenmedi.

ist beyonce knowles wieder schwanger

Son zamanlarda derginin Hart'ın başka bir ünlü çiftin evliliğinde sorunlara neden olduğunu iddia ettiği belirtilmeye değer. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Portia de Rossi, Hart'ı savunduğu için Ellen DeGeneres'ten boşanıyordu. geçmiş homofobik tweetlerinden aldığı tepkinin ardından talk show'unda. Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis tabloid’in kardeş yayınına seslendi, National Enquirer yanlış bildirmek için Hart’ın arkadaşları, araba kazasında aldığı yaralanmalardan asla kurtulamayacağından korkuyordu. . Dedikodu medyası, komedyenin gerçek hayattaki tartışmalarını sahte açılarla kullanmaktan hoşlanıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.