İddia eden yeni bir rapor Kevin Hart 'eşi Eniko Parrish İçin 'kötü hissettiriyor' Wendy Williams 'kendi aldatma skandalıyla uğraştığı' artık yalan haber. Dedikoducu Polis gerçeği ortaya çıkarabilir. Raporun uydurmadan başka bir şey olmadığı söylendi.

Gibi Dedikoducu Polis Hart, Parrish'i aldatırken kasete yakalandı. Ve skandal, Williams'ın talk-show'unda bir konuşma konusu oldu. Şimdi, Williams’ın kocası Kevin Hunter, başka bir kadınla epeyce fotoğraflandı. Giriş HollywoodLife , uzun masallar uydurduğu biliniyor.Tekrar tekrar gözden düşürülen siteye göre, Parrish 'aldatma hakkında bir iki şey biliyor' ve şimdi 'kocasıyla bir söylenti fırtınasının merkezinde' bulunan Williams için 'daha kötü hissedemezdi'. Williams, Hart’ın özel hayatı ve skandalı hakkında uzun uzadıya konuşsa da, prizin sözde 'kaynağı', görünüşte uydurma bir alıntıda, 'Kevin’in karısı Eniko, Wendy ve onu ve erkeğini çevreleyen son aldatma söylentileri için kötü hissediyor.' Prizin 'içeriden' olduğu iddia edilen Parrish, 'zor zamanlarda erkeğinizin yanında durmanın zor olduğunu düşündüğünü, bu nedenle her şeye rağmen Wendy'ye her zaman aynı fikirde olmasalar da şefkat duyduğunu' ekliyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, tüm hikaye bir uydurmadır. Hart içeriden biri güvence veriyor Dedikoducu Polis komedyen veya Parrish'e yakın hiç kimsenin çevrimiçi satış noktalarına, özellikle de takma adı HollywoodLies'e, konuşmadığına. Parrish, Williams’ın durumu hakkında nasıl hissettiği hakkında mızmızlanmıyordu ve aksi takdirde herhangi bir iddianın 'uydurma' olduğu söylendi.

Elbette, Dedikoducu Polis web sitesinin en son uydurulmuş hikayesine uzaktan şaşırmıyor. Hart, hamile karısını aldattığı için özür dilediğinden beri HollywoodLies, çift hakkında birbiri ardına düzmece bir hikaye yayınladı. Örneğin, yakın zamanda web sitesini gerçeğe aykırı bir şekilde bakımını yapmak için aradık Parrish, Hart'a 'onu kontrol ettiriyor' hile skandalını takip eden her saat. Bu sahte iddia gibi, Wendy Williams ve kocasıyla ilgili mevcut iddia da aynı derecede yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.