Kevin Hart Arkadaşları, yanlış bir rapora rağmen, bu ayın başlarında bir araba kazasında aldığı yaralanmalardan asla kurtulamayacağından korkmuyor. Komedi yıldızı kazada ağır sırtından yaralansa da iyileşme sürecinde ve durumu düzeliyor. Dedikoducu Polis aksi takdirde yakın çevresinin endişelenmediğini doğrulayabilir.

Hart, İşçi Bayramı hafta sonu boyunca, aracının yoldan çıkıp Los Angeles'taki Mulholland Otobanında bir hendeğe çarpmasıyla büyük bir araba kazasına karıştı. Komedyen, arkadaşı tarafından sürülen arabanın ön yolcu koltuğundaydı. Hart, kazada ciddi sırt yaralanmalarına maruz kaldı ve bu hafta başlarında serbest bırakılmadan önce hastanede 10 gün geçirdi. Hastanedeyken sırt ameliyatı geçirdi ve şu anda bir rehabilitasyon tesisinde iyileşiyor.The National Enquirer Hart’ın arkadaşlarının 'asla tam olarak iyileşemeyeceğinden korktuğunu' söyleyerek durumu kötüye kullanıyor. Aktörü tedavi etmemiş bir doktor, 'Sırt ameliyatının başarısızlık oranı yüksek. Omurgada kalıcı hasar veya ağrı bırakabilecek çok sayıda farklı yapı var. ' Bir kez daha, bu tıp uzmanı Hart ile hiç tanışmadı ve durumu hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Brie Larson hasst gegossene Rächer

Diğer tarafda, Hart’ın karısı Eniko iyileşmesi konusunda iyimser ve TMZ'ye söyledi Perşembe günü 'gayet iyi' olacak ve 'kısa sürede yoluna geri dönecek.' Ayrıca bu hafta, Hart’ın yakın arkadaşı Dwayne Johnson durumu hakkında bilgi verdi bir görünüm sırasında Kelly Clarkson Gösterisi . Film yıldızı, 'Her şey yolunda, Kevin ile konuştum, aslında ona oğlum diyorum' dedi. 'Çocuk doktoruyla konuştuk ve durumu çok iyi' diye ekledi.

Bu arada, komedyen HartBeat Productions şirketinin başkanı yaptığı açıklamada, Hart, sırt ameliyatından sonra 'iyi gidiyor' ve 'çok yakında tamamen iyileşmesi bekleniyor.' Hart’ın karısının, yakın arkadaşının ve meslektaşının durumu hakkında, Enquirer ve komedyenle hiç tanışmamış rastgele bir doktor.

Hart’ın yakın çevresindeki tüm bu insanların iyi olduğunu söylemesine ek olarak, Dedikoducu Polis ayrıca komedyene yakın bir kaynakla görüştü ve bize tabloid raporunun doğru olmadığını söyledi. Hart'a yakın hiç kimse onun asla iyileşemeyeceğinden korkmaz. Güvenilir olmayan çıkış, sadece komedyenin araba kazasından yararlanmaya çalışıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.