Kevin Hart geçen Eylül ayında meydana gelen neredeyse ölümcül araba enkazından sonra fizik tedavisi konusunda ciddi. Yakın tarihli bir makalede, uğraştığı mücadeleler ve zaferler hakkında konuştu. Onun gözünde en büyük başarılarından biri, geri kalanımızın hafife aldığı bir şeydi.

Onu Neredeyse Öldüren Kaza

Kevin Hart’ın Plymouth Barracuda'sı yoldan çıkıp bir çukura döndüğünde, komedyen çok ciddi bir sırt yaralanması geçirdi ve birçok hesapla felçli olmadığı için şanslıydı . Ameliyattan sonra ne kadar ciddi olduğunu anladı. Ellen DeGeneres'e söyledi şovunda, 'Sırtınızın her şeye bağlı olduğunun farkında değilsiniz. Yani sırt ameliyatından çıkarken her şey değişti. ' Önünde uzun bir PT ve rehabilitasyon yolu olduğunu biliyordu.Hart ile benzer durumda olan herkes için, bazen en önemli şeyin küçük şeyler olduğunu bilirler. Jumanji yıldızı için de durum farklı değil. Geçenlerde söyledi Erkek Sağlığı Vardı bunun gibi iki an . Oyuncu, 'Arkamı silemedim,' diye itiraf etti. Ama onu en çok gururlandıran başka bir şeydi, 'Kendi [arkamı] silmenin en büyük zafer olduğunu düşünürdünüz, ancak çoraplarımı giymek daha büyük bir işti.' bir zamanlar çok kolay olan bir şey yapmak. '

Kevin Hart çoraplarıyla gurur duyuyor

Ulaşılması uzun süren bir başarıydı. Hart'ın uyguladığı ve günlerce ve haftalarca üzerinde çalıştığı bir tane. Hart her sabah sessizce dolabına gider ve hayattaki en temel görevleri yapmaya çalışırdı. Sonunda bir gün anladı. Hart, 'Bir sabah çıkıp,' Çoraplarımı giydim! 'Diye ilan etmeliyim, Lanet olsun, bu büyük bir gündü!' Dedi. Hart için büyük bir dönüm noktası oldu.

Bugün Hart, rehabilitasyona ve sıkı çalışmaya devam ediyor. Çoraplarını giymek gibi küçük başarılardan cesaret alarak, daha fazla zorla ve hiçbir şeyi hafife almama . Doktorları ve eğitmenleri onu kontrol altında tutmalı. Hart, 'En zor kısım yavaşlamak ve sabırlı olmaktır' diyor. Tıpkı kariyeri gibi, her durumda yüzde 100 gidiyor. Bu kariyere gelince, tahmin edebileceğiniz gibi, işlerinde zaten birden fazla projesi var. Komedyen, yaklaşan yayın hizmeti Quibi için yeni bir gösteri üzerinde çalışıyor ve IMDb'ye göre yapımın çeşitli aşamalarında yedi proje daha var.