Kesha, Uluslararası Kadınlar Günü'nü cesur bir arkadaşlık gösterisiyle kutladı, ancak mesajı yine de oldukça tatlıydı. Şarkıcı, onun ve bir arkadaşının pantolonu indirilmiş olarak güldüğü bir fotoğrafını yayınladı.

8 Mart, Uluslararası Kadınlar Günü'nü kutladığı için Kesha, bu olayı kutlamak için Instagram'a gitti. Alçaltılmış kot pantolonlu siyah tek parça bir mayo içinde kesinlikle ışıltılı görünen, efsanevi rockçı Alice Cooper'ın kızı Calico Cooper ile popoları çarptı. zevk alıyor gibiydi gemide.Kesha Popo Öpüşmeye Yeni Bir Anlam Veriyor

'Dışarıdaki tüm [küfürlü] kadınlarıma popo öpücüğü veriyorum,' diye yazdı, bir çift dudak emojisi ekleyerek. 'Biz yönetiriz. @calicocooper'a söz konusu popo öpücüğünü aldığı için özel teşekkürler '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kesha (@iiswhoiis) tarafından paylaşılan bir gönderi

Calico Cooper, görüntüyü yeniden yayınladı ve şöyle yazdı: 'Buradan itibaren' çak bir beşlik 'bu şekilde. Mükemmel uygulama. Notlarım yok ... #womansupportingkadomen #buttssupportingbutts #internationalwomensday 'Standart çak bir beşliğinizden kesinlikle biraz daha samimi görünse de, biriyle dirseklerimi çarpmaya çalışmaktan biraz daha havalı görünüyor.

Elbette Kesha, Uluslararası Kadınlar Günü için arsız popo öpücüğünü yayınlamadı. Ayrıca, Malala Yousafzai ve Stacey Abrams'tan Kesha'nın Beyonce ve Taylor Swift gibi bazı çağdaşlarına kadar ilham veren ve güçlü kadınlardan oluşan kliplerin yer aldığı bir video paylaştı. 'Kıçını tekmelemeye devam et,' diye yazdı başlıkta.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kesha (@iiswhoiis) tarafından paylaşılan bir gönderi

Ocak ayında, Sam Feldt ile bir şarkı yayınladı, ancak çoğu müzisyen ve sanatçı gibi, kilit altında yaşamak Kesha için herhangi bir canlı performans veya tur olasılığını ortadan kaldırdı. Ancak o podcast'ini kaydetmeye devam etti , Kesha ve Creepies , ve aslında Shaggy 2 Dope ve Violent J of Insane Clown Posse ile röportaj yaptı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Julia Roberts'ın Kocası 'Memnun' Aktris Denemeden Ayrılmak İstiyor mu?

Jennifer Lopez 'Mucize Bebek'e Hamile mi?

Olivia Munn, Arkadaşının Doğum Günü İçin 'En Spici' Braless Fotoğrafını Paylaşıyor

'Glee' Laneti: Sevilen Dizinin En Trajik Anları

Kim Kardashian Yeniden Çıkıyor, 'Boşanma Partisi' Veriyor ve Kanye West ile Ayrıldıktan Sonra Tam Velayet mi İstiyor?