Dır-dir Kendall Jenner mesajlaşmak Zayn Malik arkada Gigi Hadid Geri mi döndü? Bu, belirli bir magazin dergisinin okuyucuların inanmasını istediği şeydir. Fakat Dedikoducu Polis bir dizi kırmızı bayrak buldu.

Salı günü web sitesinde, TAMAM MI! 'Kendall Jenner Manifatura Gigi Hadid’in Erkek Arkadaşı Zayn Malik arkasından!' Eşlik eden hikaye, Jenner'ın şarkıcıyla gizli bir flört başlatarak 'ateşle oynadığını' iddia ediyor. Ancak dedikodu dergisi, 'Kendall'ın ve Gigi'nin arkadaşlığının şu anki çalkantılı halinin Kenny'nin Zayn'a suçluluk duymadan mesaj göndermesini kolaylaştırdığını' iddia ediyor.Onu her zaman çok ateşli buldu ama Gigi'ye olan sadakat dürtüsüne direndi. [Ama] arkadaşlıkları şu anda oldukça yıpranmış durumda, bu yüzden Jenner'ın sözde 'içeriden' bir iddiası olan Zayn'a mesaj atma problemini görmüyor. Bu sözde muhbir çıkışa devam ediyor: 'Sorun şu ki, birlikte uyumamış olsalar da - henüz - bu kadar sık ​​mesaj atıp konuşmaları, özellikle de Gigi'nin hiçbir fikri olmadığı için!

Yayının sözde bahşişçisini ekliyor: 'Xo'lar ve öpüşen emojilerle anlaşacaklar ve Zayn bile Gigi hakkında şaka yapıyor, Kendall onu alıştırıyor ve tüm bunların yasaklanmış doğasından bir vızıltı çıkarıyor.' Ancak bu yasadışı iletişim bu kadar gizliyse, yayının 'içeriden' bunu nereden biliyor? Ve eğer mesele Hadid'i öğrenmekten alıkoymaksa, bu iddia edilen kaynak neden bir tabloid ile konuştu?

Bunlar, bu makaledeki boşluklardan sadece ikisi. Buna ek olarak, Jenner ve Hadid’in arkadaşlığının “sert” ve “şu anda yıpranmış” olduğu iddialarını destekleyecek hiçbir şey yok. Bu iddialar, onları destekleyecek hiçbir şey olmadan ortaya atıldı. Son olarak, Dedikoducu Polis şunu belirtmeli TAMAM MI! bu raporda bahsedilen üç yıldızın tümü söz konusu olduğunda güvenilirlik eksikliği var.

Bu hikaye Malik ve Jenner'ın takılma yolunda olduğunu öne sürse de, dergi yaklaşık iki yıl önce iddia etti. Jenner bir lezbiyendi ve dışarı çıkmıştı Hadid ve diğerlerine. Bu aynı zamanda iddia edilen aynı çıkış Malik ve Hadid 'kayaların üstündeydi' Haziran ayında geri döndü. Bu parçalardan herhangi biri doğruysa, Jenner kadınlarla ilgileniyorsa ve Malik'in ilişkisi dağılıyorsa, neden sanatçı ile flört ediyor ve Hadid neden umursasın ki? Elbette, bariz tutarsızlıklar sadece yayının önceki hikayelerle doğru olmadığını kanıtlıyordu, ama şimdi Dedikoducu Polis bununla da doğru olmadığını onaylayabilir.

Jenner ve Malik arasında uygunsuz bir şey olmadığı söylendi, Jenner'ın bir temsilcisi de Dedikoducu Polis iddialar 'yanlıştır'. Görünüşe göre tabloid, tıpkı yapmaya çalıştığı (ve başaramadığı) gibi bir aşk üçgeni yaratmaya çalışıyor. Hadid, Malik ve Taylor Swift geçen Aralık . Burada görülecek başka bir şey yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.