Bu haftanın magazin iddialarından biri Kendall Jenner Ile yattım Travis Scott 2015'e geri döndüğünde, onunla bir ilişkiye girmeden önce Kylie jenner , sözde bağlanmayı kısa süre önce öğrenen ve bu konuda öfkeli olan. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Geçen ay Kylie'nin en iyi arkadaşı Jordyn Woods, kız kardeşi Khloe Kardashian ile bir kız çocuğu paylaşan Tristan Thompson ile bir ilişki yaşadı. Göre Yaşam tarzı , makyaj kralı şimdi 'başka bir yürek burkan ihanetten' geçiyor. İddia edilen bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Kylie Kendall'ın Travis'le bağlandığını öğrendiğinde balistik oldu! Kylie, Kendall ve Travis'in kışkırtıcı fotoğraflarını buldu ve çatıya çıktı. Arkadaşlarına kız kardeşinin artık onun için öldüğünü söyledi! 'Sözde içeriden biri, Kylie'nin sözde 'kışkırtıcı fotoğrafları' nerede veya nasıl keşfettiğini açıklama zahmetine girmiyor, ancak Kendall ve Travis'in 2015'te kariyeri ilk başladığında kısa bir kaçış geçirdiğinde ısrar ediyor. Şüpheli habercisi, 'Hiçbir zaman bir ilişki içinde değillerdi ama kesinlikle bağlandılar' diyor. Bu doğru olsa bile, ki öyle değil, o zaman Kendall ve Scott'ın 'kışkırtıcı fotoğrafları' birkaç yaşında olacaktı. Kylie geçtiğimiz haftalarda ilk kez onları tam olarak nasıl keşfetti? Dergide herhangi bir açıklama bulamayacaksınız.

Magazin dergisinin şüpheli kaynağı, kız kardeşi ve erkek arkadaşının ona 'geçmiş ilişkilerini orantısız bir şekilde mahvettiğini' söylemesine rağmen Kylie'nin 'her zamankinden daha yalnız hissettiğini' söylemeye devam ediyor. Görünüşte varolmayan içeriden ekliyor, 'Kylie, Travis'in hâlâ Kendall'ı çekici bulduğuna inanıyor.'

Anonim bir 'kaynak' kelimesine dayanan bir haber kaynağının raporu tamamen sahte. Kendall’ın sözcüsü anlatıyor Dedikoducu Polis kayda göre hikayenin 'kesinlikle yanlış' olduğu. Modelin, kız kardeşinin erkek arkadaşıyla hiçbir zaman yakın bir ilişkisi olmadı ve öyle olduğunu gösteren sıfır kanıt da var. Yayının makalesinin, gazetecilikten çok kurgusal bir pembe dizi ile ortak yönleri var.

Kayda değer, Kylie geçen hafta kendisinin ve Kendall'ın makyaj işbirliği yaptığını ima etti. eserlerinde. Makyaj patronunun kız kardeşi ona 'ölmüş' gibi görünmüyor. O yüzden Yaşam tarzı Kendall ve Scott arasındaki gizli bir ilişkinin en üst düzeydeki hikayesi tamamen uydurma.

bruce jenner will wieder mann sein

Elbette, güvenilmez dergi tam olarak en iyi sicile sahip değil. Geçen Temmuz, Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için gazeteyi bastı Kylie ikinci çocuğuna hamileydi . Açıkça durum böyle değildi. Bu son makale artık gerçekçi değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.