Kendall Jenner yeni bir hikayeye rağmen 'boşa harcamak' ya da 'günde 400 kalori diyetinde' değil. Makale benzer iddialara yer veriyor Dedikoducu Polis zaten yaklaşık bir yıl önce tutuklandı. Şimdi bu son gerçek olmayan raporu da çürütebiliriz.

Radar Çevrimiçi Jenner'ın 'her zamankinden daha zayıf' olduğunu ve bedeninin 'günde 400 kalorilik aşırı diyetinden dolayı' olduğunu iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', 'Kendall pek bir şey yemiyor. Sabahları çok düşük karbonhidratlı bir smoothie ile, geceleri başka bir smoothie ile idare ediyor. 'Bazen akşam yemeğinde salata ile karıştırır. Ancak herhangi bir et veya sosla değil - eğer öyleyse, marul yapraklarıyla birlikte sadece bir çay kaşığı balzamik ”, bu izlenemeyen bahşişçi olduğunu iddia ediyor. Başka hiçbir ayrıntı verilmemesine rağmen, site Jenner'ın 'kiloları uzak tutmak için şiddetli diyetler ve detokslar uyguladığını' ve 'aşırı derecede zayıf' olduğu konusunda ısrar ettiğini savunuyor.

Blog ve sözde muhbir, modeli yeme bozukluğundan muzdarip olmakla suçlamaktan vazgeçiyor, ancak yine de 'uygun beslenme eksikliğinin sözde bedelini ödediğini' iddia ediyor. Sözde içeriden biri, 'Sürekli olarak yiyecekleri geri çeviriyor ve tatlı bir şeyden hoşlanırsa bunun kaygan bir zemin olduğuna ikna oluyor.' Aldatıcı 'kaynak' ekliyor, 'Bugünlerde zar zor gülümsemesine şaşmamalı - sürekli açlık çekiyor olmalı!'

Aslında, Jenner, Los Angeles'tayken gülümserken ve meyve kabından yemek yerken görüldü. sadece günler önce. Geçen hafta Jenner ayrıca suşiye giderken fotoğraflandı babasıyla. Dedikoducu Polis 'In soruşturmasında, Haziran ayında gerçeklik yıldızının ağzı makarna dolu bir fotoğrafı da ortaya çıktı. O sırada, arkadaşlarıyla dışarıda yemeğini filme almak için paparazzilere orta parmağını veriyordu. Naylon tweet'e, '@KendallJenner ve @bellahadid için kimse makarnayı, özellikle de babaları mahvetmeyecek.' Jenner Twitter'da yanıtladı , 'HİÇ KİMSE.'

Jenner’ın Instagramı da ona Mayıs'taki Met Gala'dan sonra ve hatta geçen Kasım ayındaki Jenner Instagram'da doğum gününü paylaştı Fotoğraf, kutlamalarının şarap, peynir, ekmek ve etlerden oluştuğunu ortaya koydu. Ayrıca, Jenner'ın diyetini tartıştığı bir blog gönderisinde , pist gösterilerinden önce detoks yaptığını doğruladı, ancak tercih ettiği atıştırmalıkların guacamole ve humustan fıstık ezmesine ve Twix barlara kadar çeşitlendiğini de paylaştı.

Açıkçası, Jenner'ın sadece günde toplam 400 kaloriye ulaşan smoothie'lerle yaşamadığını gösteren çok sayıda kanıt var. Web sitesinin daha önce iddia ettiği neredeyse tam olarak bir yıl önceydi Jenner 'tehlikeli bir diyet' uyguluyordu. Bu parçada, yalnızca 'günde bir kez çocuksu bir yemek porsiyonuna' izin vererek yalnızca 500 kalori yediği iddia ediliyordu. Şimdiki gibi, bu makale de realite yıldızının görünümünden ilham almış gibi görünüyordu.

Prinz Harry und Meghan Zwillinge

Ancak Yıllar boyunca Jenner'ın fotoğrafları göster, her zaman ince bir çerçeveye sahipti. Tam da böyle inşa edildi. Ayrıca, RadarOnline’ın anlatılarına aykırı olarak hazır bulunan çok sayıda kanıt olmasına rağmen, Dedikoducu Polis ayrıca, bu son iddiaların tıpkı eskiler gibi 'yanlış' olduğunu söyleyen Jenner'ın sözcüsü ile de kayıtlarda konuştu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.