Kendall Jenner 'kıskanç' değil Blake Griffin uydurma bir rapora rağmen başka bir kızla “yoluna devam etti”. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran çürütebilir. Modelin temsilcisi bize bunun doğru olmadığını söylüyor.

Jenner, bu yılın başlarında Griffin'den ayrılmasının ardından manken Anwar Hadid ve NBA oyuncusu Ben Simmons ile ilişkilendirildi. HollywoodLife ancak, modelin sadece 'Blake'in sürünerek geri gelmesini sağlamak için' hareket ettiğini iddia ediyor. İddia edilen bir kaynak, bloga Jenner'ın 'Griffin'i kıskandırıp tekrar peşinden geleceğini düşündüğü için farklı adamlarla takıldığını' söyledi, ancak sözde plan geri tepti. 'Bunun yerine onu devam ettirdi ve şimdi kendisinin başkalarıyla çıktığını görüyor ve bundan nefret ediyor.'Griffin aslında hafta sonu Malibu'da Frankies Bikinis'in kurucusu Francesca Aiello'yu öperken görülmüştü ve sitenin görünüşte sahte kaynağı Jenner'ın bağlantıya tepkisini bildiğini iddia ediyordu. Onun için savaşacağını ve yine bir madde olacağını düşündü. Yüzünde her şey patladı ”diyor şüpheli habercisi.

Jenner'ın sözcüsü, HollywoodLife’ın anonim, izlenemez ve muhtemelen varolmayan 'içeriden' sözlerine rağmen Dedikoducu Polis kayda göre makalenin 'yanlış' olduğu. Model, Griffin'i kıskandırmak ve onu geri kazanmak için sahada oynamıyor. Aslında, İnsanlar son zamanlarda bunu bildirdi Jenner 'bekar olmanın tadını çıkarıyor' ve şu anda 'ciddi bir ilişki aramıyor'.

Saygın yayın, Jenner'ın Griffin'le olan aşkının yürümediği için bekar hayatı kucaklamaya karar verdiğini bile belirtti. Çıkış, 'İlişkiye zaman ayırdı' diye açıkladı. Şu anda aynı şeyi yapmayı planlamıyor. Dergi ayrıca, 'yaz boyunca bekar olmayı' dört gözle beklediğini ve 'genel olarak hayat konusunda çok heyecanlı göründüğünü' belirtti. Basitçe söylemek gerekirse, Jenner geri kazanmak istemediği eski erkek arkadaşıyla akıl oyunları oynamak için diğer erkeklerle zaman geçirmiyor.

Model ve NBA oyuncusu hala birlikteyken HollywoodLies, ilişkilerine dair sıfır içgörü sahibi olduğunu kanıtladı. Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için geçen yıl blogu çökertmiş Jenner ve Griffin birlikte bebek sahibi olmaktan bahsediyorlardı. . Açıkçası, ikisi evlenmedi ya da çocukları olmadı. Bunun yerine, blog sahte makalesini yayınladıktan sadece birkaç ay sonra ayrıldılar. Bu son rapor daha çok, sık sık gözden düşürülen web sitesinden geliyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.