Kendall Jenner 'güvensiz' değil Kaia Gerber Modelleme dünyasında 'yetişmek'. Dedikoducu Polis aksi iddia eden aptalca, yanlış raporlar patlatabilir. İki yıldız arkadaş ve birbirlerinin kariyerlerini oldukça destekliyorlar.

Fakat Yaşam tarzı Jenner, genç model 'sahneye ilk çıktığında' Gerber'le 'arkadaş' olmasına rağmen, şimdi Cindy Crawford ve Rande Gerber’in kızı tarafından 'ciddi şekilde tehdit edildiğini' iddia ediyor. Sözde 'içeriden' bir sözde, 'Modelleme dünyasında Kaia'nın yıldızı ne kadar yükselirse ... Kendall o kadar güvensizleşir' diyor. Bu sözde kaynak, 'Kaia'yı rakibi olarak görüyor, bu yüzden artık ondan gerçekten hoşlanmıyor.'Dedikodu dergisinin sözde habercisi, Jenner'ın ünlü podyumda yürüyen annesi sayesinde Gerber'in 'temelde süper model kraliyet ailesi' olduğunu 'anlaması' ve 'rahatlaması' gerektiğini iddia ediyor. Ancak sözde muhbir, 'Kardashian'lara Ayakta Kalmak' yıldızının 'Kaia'nın işini ondan alacağından endişeli' olduğunu ve ayrıca potansiyel olarak etkilenen sektördeki diğer kişilerle olan arkadaşlıklarından 'endişe duyduğunu' iddia ediyor. 'İçeriden' yayına, Gerber'in Bella ve Gigi Hadid'le 'süper yakınlaştığını' söylüyor, bu da 'Kendall'ın güvenini sarsıyor'.

Bu iddialar şimdiden yayıldı TAMAM MI! , içlerinde birkaç bariz kusur olmasına rağmen. İddialar, gerçekte her ikisi için de gereğinden fazla fırsat olduğunda Gerber'in jenner'ın yerini alabileceği izlenimini veriyor. Gerber her bir dergi kapağında ya da her moda kampanyasında yer alabilecek gibi değil. Yayınların kapaklarında yer alan modelleri çeşitlendirmesi gerekir ve markalar genellikle modellerle özel ortaklıklara girerek diğer şirketlerle yapabilecekleri işi sınırlar.

Örneğin, Jenner, Victoria's Secret Fashion Show'da yürüyemedi La Perla ile olan sözleşmesi nedeniyle geçen yıl. Böylece bir başkasının piste çarpması için yer açıldı. İş sıkıntısı yok, her dergiye ve her kampanyaya tek kişi hakim değil. O halde Jenner'ın Gerber'e ya da bu konuda başka birine yenilmekten endişe duyduğunu iddia etmek pek mantıklı değil.

Benzer şekilde, Hadid kız kardeşlerin her iki kadınla da arkadaş olamayacağını söylemek saçmadır. İnsanların sahip olabileceği arkadaşlık miktarında bir sınır yoktur ve bir kişiyle yakınlaşmak, diğerini terk etmek anlamına gelmez. Jenner bir yıl önce 'beş parasız' olmak konusunda şaka yapmıştı. Gerber tam zamanlı modelleme yaptığında, ancak yorum sevgi ve destekten kaynaklanıyordu. Aslında, ikisi profesyonel olarak birkaç projede bir araya geldi ve birlikte takılırken de görüldü.

Aslında onların büyüyen arkadaşlıkları, Radar Çevrimiçi , bir TAMAM MI! kardeş çıkış, geçen sonbaharda Crawford'un kızını Jenner'dan uzak durması konusunda uyardığını iddia etmek için. Ayrıca, sitenin yalnızca bu hafta hakkında gerçek olmayan bir anlatı da satması da dikkat çekicidir. Jenner, kız kardeşi Kim Kardashian modelini kıskanıyor . Bu hikayeler, Jenner'ı sadece güvensiz değil, aynı zamanda sevimsiz göstermek için tasarlanmış görünüyor. Sadece gerçekle uyuşmuyorlar.

tritt die Königin zurück?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.