Dır-dir Kendall Jenner birine aşık olmak Scott Disick ?! Magazin dergilerinden birinden gelen iddia bu. Dedikoducu Polis Ancak bu vahşi iddiayı alt üst edebilir.

Ocak sonu ve Şubat başında, Jenner, Sofia Richie'ye gölge atmakla suçlandı , Disick'in kız arkadaşı Instagram'da. Şimdi KB 'Sofia'dan Gerçekten Neden Nefret Ediyor: Kendall’s In Love With Scott!' Dedikodu dergisi, modelin 'aşk hayatıyla ilgili her zaman ünlü bir şekilde özel olduğuna' dikkat çekerek, 'özellikle sessiz kalmaya çalıştığı bir sır' olduğunu iddia ediyor.Sözde 'içeriden' biri 'Yıllardır Scott'a karşı hisleri vardı' dediği aktarılıyor. Görünüşe göre, Disick'in Jenner’ın henüz ergenlik çağından beri hayatında olmasına atıfta bulunan bu sözde kaynak, 'O zamanlar masum bir aşktı' diye iddia ediyor. Ama şimdi iddia ediliyor, 'Yardım edemez. Ondan gerçekten hoşlanıyor. ' Ve Jenner'ın Richie'yi “kıskandığı” söylenen bu sözde duygular yüzünden.

Yayın, Jenner'ın Instagram'da 'saldırgan' olduğunu iddia ediyor 'çünkü Scott genç ve güzel bir şeyle çıkmak istiyorsa o zaman kendisi olması gerektiğini düşünüyor.' Ayrıca, üvey kız kardeşi Kourtney Kardashian'ın 2015'te Disick'ten ayrılmasıyla 'KUWTK' yıldızının 'nihayet vurulacağını düşündüğü' iddia ediliyor. Üstelik, tabloid de onun için 'uzun süredir devam eden alevini' iddia ediyor ' uzun süreli bir ilişkisi olmamasının nedeni bu olabilir. ' Haberciye, 'Bu yüzden başka hiç kimseyle düzgün bir ilişkisi olmadı - kalbi Scott'a ait' diyor.

Dergi, Jenner'ın Disick'le 'sonunda şansını yakalayabileceğini' çünkü 'Scott ve Sofia'nın romantizmi güneye doğru gidebilir' diye devam ediyor. Aslında, Richie bir Instagram haraç yayınladı sadece birkaç gün önce Sevgililer Günü için 'bebeğim' e. Ne olursa olsun, Jenner'ın kız kardeşinin eski ortağı Disick ile ilişki kurma niyeti hiçbir zaman olmamıştır.

Angelina Jolies Bruder James Port

Ona 'aşık' olduğu fikri, magazin dergilerinin yıllardır utanmadan sattığı geri dönüştürülmüş bir hikaye. Aslında, çıkış bir 2015'e bile atıfta bulunuyor Star gülünç bir şekilde iddia edilen kapak hikayesi, '19 Yaşındaki Kendall, Scott ile Uyuyor!' Dedikoducu Polis o anda haklı olarak bozuldu ve Jenner, Disick, Kardashian ve hatta Khloe Kardashian Twitter'da yalanlarla alay etti .

Ama şimdi o üç yıllık çürütülmüş rapor tarafından kullanılıyor KB Jenner ve Disick'in hiç 'gizli bir ilişkisi' olup olmadığını merak ediyorum. Elbette, olsaydı, bu onun yıllarca umutsuzca ezilmesi ve onunla asla atış yapmaması hakkındaki mevcut anlatıya aykırı olurdu. Açıkçası, yayın bu makaleyi hazırladığında tutarlılık ve mantık öncelikler değildi.

Gerçekten de öykünün başında Jenner'ın “aşk hayatı hakkında özel” olduğunu ileri sürmek ve ardından “içeriden” birinin kişisel duygularını dedikodu medyasıyla paylaştığını iddia etmek pek mantıklı değil. Bu masalın üretilmesinin tek nedeni, Jenner’ın Richie’ye karşı sözde gölgesi yüzündendi, ama Disick’in kız arkadaşını aşağılamak niyetinde olduğunu hiçbir zaman onaylamasa da. O esnada, Dedikoducu Polis Jenner’ın kampı, tabloid’in hikayesinin sadece 'gülünç' olduğu söylendi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.