Dünya tanıtıldı Kendall ve Kylie jenner aynı zamanda Kardashians ile tutmak . İkisi, belki de tüm Kardashian klanına en yakın olanı birbirine bağladı, bu da bu tabloid raporunun konuşma terimleriyle biraz şok edici olmadıklarını gösteriyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Konuşmayan Kız Kardeşler'

Göre Star Jenners, 'bir araba yolculuğu sırasında fizikselleşti'. KUWTK . İkili, hangi kıyafeti giyecekleri konusunda kavga ettiler ve daha sonra eve dönerken kavga ettiler.Bir kaynağın adlibe, ikisinin 'yıllardır ayrı ayrı büyüdüğünü' söylediği gibi, kavga 'sadece kameralar için değildi'. Arkadaşlıkları sadece bir sis perdesinden ibaret, 'Kendall'ın düşündüğü gibi Kylie şımarık bir velet . ' Kendall şimdi 'sadece kalan günleri sayıyor KUWTK çalışmasını bitirir. ' Makale, 'eskiden çok yakın oldukları için' duruma ağıt yakarak sona eriyor.

Kavga Oldu

Magazin gazetesi bu hikayeyi kısmen doğru anlıyor ama sonucu abartıyor. Kavga açıkça kamera için dramatize edilmiş olsa da (Kardashianların kavga sırasında Jenners'ı telefonda dinleyebildiğine dikkat edin?), Kavga oldu ve oldu gerçek acı duyguları . Dedikoducu Polis ikisinin son sezonda işleri düzelteceğinden hiç şüphesi yok. KUWTK çünkü yakın iş ortakları olarak kalırlar.

https://www.instagram.com/p/CGiFDhjHLqF/

Wo sind jetzt die Wayan-Brüder?

Ayrıca bu kavganın aylar önce Mart ayında gerçekleştiğini de belirtmekte fayda var, bu nedenle bu noktada Jenners şovla etkin bir şekilde bitti. Her ikisi de mücadele hakkında tweet attı ve markalarını birlikte tanıtmaya devam ediyor. Magazin sık sık kızkardeşleri parçalamak , ancak kız kardeşlerin olaydan bu yana konuştuklarını ve iş ortakları ve kız kardeşler olarak birlikte çalışmaya devam edeceklerini söylemek güvenlidir.

Tabloid'in Kardashianlara Yakın Kaynağı Yok

Aile, sıklıkla Star. Bu tabloid bir zamanlar Kylie'nin bir sırrı olduğunu iddia etti seks kaseti sızıntısı , Kim Kardashian’ın gerçek ünlü sızıntısında rol aldı. Kaset yoktu ve hikaye uydurulmuştu.

Ayrıca, Kim Kardashian'ın seks sembolü statüsünü yeniden kurmanın bir yolu olarak Instagram'da ahlaksız özçekimler yayınladığını iddia etti. boşanmadan önce . Açıklayıcı özçekimler yayınlamak, Kim’in tüm markası için çok önemlidir ve boşanmak üzere olduğuna dair neredeyse hiç kanıt değildir. Gazeteci ayrıca Kim'in Batı'yı ziyaret etmeyi reddetmek Wyoming'de, West'i ziyaret etmek için Wyoming'e gitmeden sadece günler önce. Elbette hikayeyi bozduk. ve açıkçası bu tabloid için oldukça utanç vericiydi, tıpkı Jenner kız kardeşler hakkındaki bu son hikaye gibi.

Kararımız

Bu tabloid'in sahip olduğunu iddia ettiği kaynaklara güvenilmemelidir. Jenners 'kavga ederken, magazin dergisinin inanmanızı istediği gibi, dünyanın sonu gibi görünmüyor. Aile üyeleri şovdaki her kavgadan sonra sonsuza dek ayrıldıysa, o zaman 'Kardashian'lara Ayakta Kalmak bir sezondan fazla hayatta kalamazdı.