Kendall Jenner Gazetelerden biri, Victoria's Secret Fashion Show'un artık televizyonda yayınlanmamasından sorumlu olduğunu iddia ediyor. Dergiye göre, model yıllık olayı “öldürdü”. Dedikoducu Polis ancak, yalnızca sahte hikayeyi çürütebilir.

Bu ayın başlarında, Victoria's Secret Fashion Show'un yaklaşık yirmi yıllık bir geleneğin ardından artık televizyonda yayınlanmayacağı duyurulmuştu. Şimdi National Enquirer Jenner, gösterinin hava yollarından çekilmesinden bir şekilde sorumlu olduğunu iddia ediyor. Sözde bir kaynak, moda markasını yürüten kuruluşa, dünyadaki en yüksek ücretli modelle çalışmanın 'günü kurtarmadığını' 'harap' ettiğini söylüyor.Was wiegt Melissa McCarthy?

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: “Victoria’s Secret birçok modelden yıldız yaptı. Ama şimdi şirket gösteriyi bitirmeye karar verdi ve parmaklar Kendall'ı gösteriyor. ' Görünüşte sahte olan ihbarcı ekliyor: “Bu sadece o değil, temsil ettiği her şey. Victoria’s Secret şovunda dünyanın en büyük modellerinin yürüdüğü bir zaman vardı. Artık realite yıldızlarınız var! '

Tabloid’in hikayesi pek mantıklı değil. Başlangıçta yöneticilerin Jenner'ı 'günü kurtarmak' için getirdiğini iddia ettikten sonra, çıkış rotasını değiştirir ve onun bir 'gerçeklik yıldızı' olarak gösterinin prestijini mahvettiğine inandıklarını iddia eder. Bu derginin dünyasında Victoria’s Secret, Jenner'ın şovlarını kurtarması için çaresizdi, ancak şirket aynı zamanda bir realite yıldızı olarak markalarını kararttığına da inanıyor. Önerme oldukça kıvrımlı.

Her şeye rağmen, yayının anlatımı tamamen yanlıştır. Bu ayın başlarında New York Times detaylandıran bir makale yayınladı Victoria’s Secret Fashion Show neden artık televizyonda yayınlanmayacak . Moda markasının ana şirketi L Brands'ın CEO'su, şirketin son birkaç aydır 'işimizin her yönüne yeni bir bakış attığını' ve markanın 'gelişmesi ve büyümesi için değişmesi gerektiğini' hissettiğini söyledi.

İcra kurulu başkanı şöyle devam etti: “Geleneksel Victoria's Secret Fashion Show'u yeniden düşünmeye karar verdik. Gelecekte, ağ televizyonunun doğru seçim olduğuna inanmıyoruz. ' Yönetici ayrıca, şirketin gelecekte farklı platformlarda 'yeni bir tür etkinlik' başlatacağını belirtti. Ek ayrıntı verilmedi, ancak bu muhtemelen defilenin çevrimiçi olarak veya akış hizmetlerinde yayınlanmaya başlayabileceği anlamına geliyor.

O esnada, Dedikoducu Polis koştu Enquirer Jenner’in sözcüsünün yazdığı ve bunu 'saçma' olarak nitelendiren ve moda şovunu televizyondan çıkarma kararının 'Kendall ile hiçbir ilgisi olmadığı' konusunda bize güvence veren hikayesi. Modelin olaya katılımını çevreleyen bir hikaye uydurmak için yayını ilk kez iflas etmek zorunda kalmadığımızı belirtmekte fayda var.

Wie lange ist Fergie schon verheiratet?

2016 yılında, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi çağırdı Jenner, Victoria’s Secret moda şovunda 'diva gibi' davrandı . Ondan önce, tabloid'in kardeş çıkışından bir haberi çürütmüştük. Temasta , iddia edilen Jenner, defilede diğer modeller tarafından 'küçümsendi' . Victoria’s Secret ve Jenner hakkındaki bu son rapor da benzer şekilde doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.