Kendall Jenner arkadaşını 'kıskanmıyor' Paris jackson almak Vogue uydurma bir hikayeye rağmen kapak. Dedikoducu Polis sadece bu sahte haberi düzeltebilir. Jenner'ın Jackson’ın başarısı konusunda 'mutlu olmadığı' konuşmalarının 'yanlış' olduğu söylendi.

Gerçek olmayan rapor ilk olarak Radar Çevrimiçi , formülsel ve yanlış bir şekilde Jenner'ın başka biri göründüğünde üzüldüğünü iddia eden bir site Vogue veya o dergideki çalışmaları nedeniyle başkalarının kıskançlığının hedefi olduğunu. En son hikayesinde, çoğu kez kanıtlanmış site, Jenner'ın arkadaşı Paris Jackson'ın pist modelinden 'spot ışığı çalacağından' endişelendiğini iddia ediyor. 'Kendall Jenner mutlu değil' diye yazıyor.Webloid, Jackson'ın kapağını kapmasının 'büyük bir onur' olduğunu iddia ediyor. Vogue Avustralya, 'Jenner, desteğin tam tersi oldu.' Blog, 'Aile arkadaşı Jackson'ın ayak izlerini takip etmesinden hiç heyecan duymuyor' diye ekliyor. Merakla, çıkışta gerçek kaynaklardan herhangi bir alıntı yok ve bunun yerine aynı 'kıskançlık' ve 'mutlu değil' duygularını farklı, ancak yine de yanlış yollarla yeniden ifade etmeye karar verdi.

Gibi Dedikoducu Polis Yukarıda belirtildiği gibi, RadarOnline'ın, Jenner söz konusu olduğunda her zaman incinen duyguların ve kıskançlığın olduğu yanlış bir şekilde iddia etme alışkanlığı olduğu görülmektedir. Vogue . Örneğin Aralık 2015'te, yanlış rapor edildiğinde webloid'i bozduk. Kendall Jenner Kylie'nin bulunduğu kız kardeşi 'gözlerini kamaştırdı' Vogue ünlü modellerin küçük kız kardeşleri hakkında bir yayılım için. Tabii ki, hikaye tamamen bir yalandı ve birçok baskıda yer alan Kendall Vogue hem ABD'de hem de içeride Kylie ile çok gurur duyuyordu.

Ve sadece geçen yıl, Dedikoducu Polis aynı siteyi asılsız bir şekilde iddia edildiğinde bir fibrilasyonda yakaladı Jenner ve kız kardeşi Kim Kardashian bir Vogue 'kavga.' Hayal gücünden yoksun çıkış, aynı sözleri kullanarak, yanlışlıkla, Jenner'ın gıpta ile bakılan Eylül sayısını kazandıktan sonra iddia etti. Vogue Kardashian, kız kardeşinin başarısını 'sonsuza kadar kıskanacak'. Defalarca itibarını yitiren çıkış, yanlış bir şekilde, 'Kardashian spot ışığı paylaşmayı sevmiyor' ve 'mutlu değil' iddiasında bulundu. 'Spot ışığı mı?' 'Mutlu değil?' Kıskandın mı?

Jenner ile ilgili eski makalelerde aynı moda kelimelerin tekrarı ve Vogue ve Jackson'ı içeren yeni olanı, şüphecinin RadarOnline'ın farklı isimlerle sahte senaryoları geri dönüştürdüğünü düşünmesine yol açabilir. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis birkaç Jenner kaynağına ulaştı ve hepsi bize modelin Jackson’ın başarısından gurur duyduğunu ve son makalenin sahte haberlerden başka bir şey olmadığını garanti ediyor. Ek olarak, Jenner'ın temsilcisi özel olarak şunu söylüyor: Dedikodu Polis modelin Jackson'ı “kıskandığı” ve “mutlu olmadığı” iddiası yüzde 100 “yanlış”.

Wo lebt Post Malone in Utah?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.