Dır-dir Kelly Ripa ayrılma Canlı! Ryan ve Kelly ile Eğer Ryan Seacrest kalıcı olarak LA'ya taşınır mı? Bir blog, Ripa'nın ayrılmakla 'tehdit ettiğini' iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı. İşte öğrendiklerimiz.

Web sitesine göre, Yaramaz Dedikodu Kelly Ripa gitme uyarısı yapıyor Canlı! Ryan ve Kelly ile Ryan Seacrest New York'a dönmezse. Koronavirüs salgını olayından bu yana Seacrest, gösteriyi Los Angeles'taki evinden çekiyor ancak Los Angeles'a kalıcı olarak taşınmasından söz edilen 'konuşma' Ripa ile pek iyi oturmuyor.' Canlı! her zaman New York'ta vuruldu. Ulusal hale gelmeden önce Kathie Lee ve Regis ile yerel bir New York şovu olarak başladı. Şovun şehri terk etme düşüncesi berbat ve Kelly hiçbirine sahip değil, ”sözde bir kaynak belirtildi. Sözde içeriden biri, Ripa'nın bir New York'lu olduğunu ve Seacrest ya da başka biri için büyük elmayı bırakmadığını devam ediyor. 'Eğer Ryan şovu Hollywood'dan yapmak istiyorsa, o zaman gitmediği için Ryan ve Kelly arasında seçim yapmak zorunda kalacaklar' diye ekliyor içeriden bir iddia.

Çıkış, popüler gündüz şovundaki personelin Ripa ile aynı fikirde olduğunu savunuyor. Ancak sözde içeriden biri, Seacrest'in prodüksiyonun yeniden başlaması için güvenli hale gelir gelmez New York'a geri döneceğini belirtiyor. 'Ancak, web sitesi, dürüst olalım, Ryan LA tipi bir adam olduğunu iddia ediyor. Ve şimdi Los Angeles'tan şov yaparken ona kapı açıldı, bu hiç bitmeyecek bir şey olacak! '

Sanki iki haftada bir Dedikoducu Polis söylentileri patlatıyor Ryan Seacrest ayrılıyor Canlı! ya da Kelly Ripa ile onun arasında bir tür drama olduğunu . Bu sefer farklı değil. Ripa, gösteriden ayrılmakla 'tehdit etmiyor' ve Seacrest, kalıcı olarak Los Angeles'a taşınacağını onaylamadı. Bu sadece başka bir geri dönüştürülmüş hikaye Dedikoducu Polis zaten düzeltildi.

Geçen ay, National Enquirer bağlı olan Yaramaz Dedikodu , iddia ettiği için Ryan Seacrest gidiyordu Canlı! kalıcı olarak Los Angeles'ta yaşamak . Sahte hikaye, Seacrest ve Ripa'nın, Seacrest'in Los Angeles'ta kalıcı olarak kalmak istemesi nedeniyle ayrı yollarına gideceğimizi iddia etti. Gazete, Seacrest'in gösteriyi Los Angeles'tan yapmak istediğini ama Ripa'nın New York'tan ayrılmak istemediğini ileri sürdü. Bu tanıdık gelmiyor mu? Dedikoducu Polis Hikayeyi araştırdı ve yanlış buldu.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis debunked Daha Yakın Haftada Bir ısrar etmek için Seacrest, Los Angeles'a kalıcı olarak taşınmayı düşünüyordu. . Dergi öyküsünü, diğer kuruluşlarla benzer iddialarda bulunan, izlenemeyen ve adı bilinmeyen bir kaynağın sözlerine dayandırdı. Hikayeye baktıktan sonra, onun da yanlış olduğunu gördük. Sonuç olarak ne Ripa ne de Seacrest gösteriden ayrılıyor. Ve ya sunucudan ya da daha saygın bir kaynaktan onaylanana kadar, hiç kimse bu saçma dedikoduyu beslememelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

julia roberts und danny moder