Kelly Ripa ve Mark Consuelos bir çoğumuzun kıskanabileceği bir evlilik var. Ripa'dan duyuyorum Kelly ve Ryan ile Yaşa Sevgililer Günü'nde onun için yaptığı şey bizi çileden çıkarabilir.

Programda Ripa’nın yardımcı sunucusu Ryan Seacrest, ona sahip olduğu Sevgililer Günü anılarını sordu ve bugünlerde tatilin çoğunlukla çocukları hakkında olduğunu söyledikten sonra, kocasından yıllar önce en iyi hatırladığı bir jest geldi. 'Paris'teydik,' diye söze başlayan Ripa, hemen Seacrest'in ilgisini çekti. Seacrest, Söyle bana, dedi. Ripa devam ediyor, 'Alışveriş yapıyorduk ve bu güzel kolyeyi gördüm.' Tamam, şimdi bizim de dikkatimizi çekiyor.Ripa, 'Bu bir nevi vintage mücevher parçasıydı,' diye anlatıyor, 'Onu sevdim.' Çift alışverişe devam etti ve Ripa bunu bir daha düşünmedi ve “'Ah, bu harika bir kolye' dedim. Bunun hakkında çok fazla düşünmedim, nasıl bir şey söyleyeceğini ve nasıl devam edeceğini biliyorsun. ? Tartışma, gevezelik gibi bir şey değildi. ' Ancak Consuelos sadece 'ilerlemek' değildi.

sind mila kunis und ashton kutcher noch zusammen

Ripa, can alıcı noktayı düşürmeden önce, “Her zaman onunla birlikteydim,” diye açıklıyor. 'Otel odasına geri dönüyorum ve kolye yastığımın üzerinde.' Şaşırmış bir Seacrest, 'O bir sihirbaz. Dikkatli olmak ve özel gizli operasyonlar yürütmek. ' Ripa için mesele kolye değildi. 'Hiç materyalist değilim,' diyor eklemeden önce, 'onu çok güzel kılan arkasındaki düşünce süreciydi.'

Kelly Ripa'yı dinlemek, hikayenin yalnızca doğruladığını anlatır. Dedikoducu Polis Consuelos ile evlendiğini bildiriyor. Romantik çiftin ilişkisi neredeyse tabloid geçirmez . Genellikle, iki ünlü evlendiğinde, dedikodu medyası boşanma tahmininde bulunarak ya da sahte kavgaları ya da daha kötüsünü bildirerek onlar için acımasızdır. Ripa ve Consuelos, o kadar güçlü bir ilişkiye sahip olarak öne çıkıyor ki, magazin dergileri bile bu olumsuz konulara değinmeye cesaret edemiyor.

Kelly Ripa, bazen kendisini saçma bir raporun ortasında buluyor. Ekim ayında Küre yanlış bildirildi Ripa 'sakat bırakan' bir sağlık krizini saklıyordu kapağında sırf hasta olduğu için bir programı kaçırdığı için. Raporda, sunucunun gösteriyi kaçırdığını iddia eden sözde bir 'kaynak' dan anlamsız alıntılar yer alıyordu ve 'sunucu işini tamamen kaybetmesine neden olabilirdi.' Tüm öncül yanlıştı, çünkü Dedikoducu Polis bildirildi. Belli ki gayet iyi durumda.

Daha da saçma bir raporda, 2018'de aynı tabloid, açıkça daha fazla gazete satmaya çaresizce, hakkında bir hikaye uydurdu. Ripa tırnaklarını yiyor diyetinden dolayı. Bir kez daha itibarlı bir haber kaynağı sözde bir kaynaktan alıntı yaptı: 'Sürekli tırnaklarını ve tırnak etlerini karıştırıyor ve muhtemelen bunu yarıda yaptığının farkında bile değil ... ama bu iş arkadaşlarını iğrendiriyor.' Sağlık krizi hikayesinde olduğu gibi, Dedikoducu Polis bu sahte raporu da çürüttü.

Nicole Kidman plastische Chirurgie 2017