Dır-dir Kelly Ripa değiştirmeyi planlamak Ryan Seacrest ile 'Canlı' Jerry O’Connell ? Bir tabloid raporu, yardımcı ev sahiplerini değiştirmek istediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak, yalnızca hikayeyi bozabilir. Ripa'nın bir temsilcisi, çekişmelerin gerçek olmadığını söylüyor.

Wer ist Michael Strahan derzeit aus

Söz konusu makale, derginin son baskısında yer almaktadır. Yaşam tarzı , 'Kelly’nin Ryan'ı Jerry ile Değiştirme Planı' başlığıyla. O’Connell, Seacrest'in yeni kalıcı yardımcı ev sahibi olarak seçilmesinden önce sık sık 'Live' da konuk yardımcı sunucu olarak görev yaptı. Şimdi uyanışta Ripa ve O’Connell kısa süre önce 'The Wendy Williams Show' da yeniden bir araya geliyor. dedikodu dergisi “Kelly, Jerry'i geri istiyor” diyor. Ancak iddiaya göre sadece kimyasından değil, Seacrest'i çevreleyen cinsel taciz skandalıyla da motive edildi.Ripa, Seacrest aleyhindeki iddiaya göre 'utanmış' ve 'hazırlıksız yakalanmış' olarak tanımlanıyor. Kelly'nin dünyada olacağını düşündüğü son şey bu. Bu yüzden şimdi Jerry ile tekrar konuşuyor ve Ryan'ı onunla değiştirme planını tartıyor, 'sözde' içeriden 'bir sözde alıntı yapıldı. Bu sözde muhbir, 'Sıkı bir yarıştı ve Jerry, yani Ryan işe alınmadan önce işi almaya yakın. Geriye dönüp baktığımızda, Jerry harika bir ev sahibi olurdu. Kelly ve ABC'deki yöneticiler kendilerini tekmeliyorlar. '

O'Connell, ''Live'dan uzaklaşan çocuk' olarak bile kabul ediliyor ve 'içeriden' çıkışa spekülasyon yapıyor: 'Kelly, Ryan'ı oturtup şovu ilk sıraya koyma konusunda samimi bir tavır sergilerse, Eminim doğru olanı yapardı [ve kenara çekilir]. ''Sözde bir' kaynak ', ayrıca Ripa'nın da' kendisinin ve Jerry'nin olması gereken 'Canlı' ortak ev sahipleri olduğunu gerçekten hissettiğini iddia ediyor. ' Bu amaçla, 'Kelly, yılın bir bölümünde Los Angeles'tan New York'a taşınması hakkında kendisine çoktan konuşmuştu' iddiasında bulunurken, 'içeriden' ekliyor, 'Jerry sadece kanatlarda bekliyor.'

O’Connell uzun bir süre bekleyecek, çünkü yayın bile 'Ryan istifa etmeye hazır değil.' Yine de Ripa'nın bir temsilcisi Dedikoducu Polis Seacrest’in devrilmesini planlamak için hiçbir planı veya arzusu yok. Ve tabloid, hikayesinden önemli ayrıntıları çıkararak okuyucular için yanlış bir tablo çizdi. Özellikle, dergi bunu kabul etmiyor Ripa aslında Seacrest'i savundu daha geçen ay kendini 'her gün onunla çalıştığı için çok çok şanslı' olarak nitelendirdi.

Haben sich Chip und Joanna scheiden lassen?

Ripa'nın 'yöneticilere alternatif yardımcı sunucular hakkında bilgi vermek için konuşabileceğini' iddia ederken alıntı yapılan 'kaynak' ın yanlış bilgilendirilmiş olması da önemlidir. Seacrest'in kendisinin bir 'gösteri yöneticisi' olduğu hiçbir yerde belirtilmemiştir. Onun gibi resmi 'Live With Kelly And Ryan' web sitesinde biyografi diyor, kendisi programın sunucusundan biri değil, aynı zamanda yönetici yapımcılarından biri. O, Ripa'nın tek taraflı bir kararına dayanarak basitçe kovulabilecek bir ast değil.

Dahası, çıkış, Seacrest'in eklenmesinin beklenen 'smaçlı başarı' olmadığını iddia etse de, bu Aralık New York Times hikaye, şovun 'büyük reytinglerini' vurgular sağ manşet. Ve Ocak ayı başlarında, TV By The Numbers, 'Live' ın 2017'yi bir yıldaki en yüksek reytinglerle tamamladığını belirtti . Bu, yayının dahil edemediği bir başka önemli bilgi parçasıdır.

İlgili tüm gerçeklere ve ayrıca Ripa’nın sözcüsünün kayıtlı reddine bakıldığında bu hikayenin daha yanlış olamayacağı açıktır. En son Ocak ayında ve altı aydan uzun süredir, Yaşam tarzı zorluyordu Ripa ve Seacrest kan davası hakkında gerçek olmayan anlatı . Gazete gazetesinin daha iyi 'kaynaklar' ve 'içeriden öğrenenler' bulması çoktan geçti.

Leonardo Dicaprio als Baby

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.