Sabah talk show sahnesi biraz daha kalabalıklaştı. Çığlık star Drew Barrymore lansmanlar Drew Barrymore Gösterisi . Bir tabloid bunun öfkesini çektiğini bildirdi. Kelly Ripa , şimdi ünlülerin şovu veya Barrymore arasında seçim yapmasını talep eden kişi. Dedikoducu Polis bu söylentiyi inceledi ve işte bulduklarımız.

Ripa Rips Barrymore

Göre National Enquirer , Ripa şovuna gidenler arasında bir üne sahip: 'Üzüldün Kelly ve asla geri davet edilmeyeceksin.' Bu 'sıfır tolerans' politikası, yeni başlayanlar için felaket anlamına geliyor Drew Barrymore Gösterisi . Kaynaklar tabloid gazetesine 'Drew’un şovunda yer alırlarsa A-listerlere açık bir şekilde ifade edildi, geri hoş karşılanmayacakları' diyor.Başlık, Ripa'nın 'kan almaya' hazır olduğunu söylüyor. Barrymore'un büyük pazarlarda gösterisinin karşısında 'bir savaş ilanı olarak' yayınlandığını görüyor. Yine de kişisel bir şey olmayabilir, çünkü tabloid “o ve [Ryan Seacrest] konuk rezervasyonunu paylaşmayı bile reddettiler. Görünüm , 'Bir ana şirketi paylaşır. Bir talk şov hayatta kalmak istiyorsa, A-listerleri ayırtmak çok önemlidir, bu nedenle bu Barrymore için felaket olabilir.

Davetli Listesine Bakalım

Bu hikaye, sadece her şovun konuk listesine bakarak çürütülmesi aptalca kolaydı. Julliane Moore ve Tyra Banks, yayındaki ilk birkaç haftasında Barrymore ve Ripa için röportajlarla iki kez daldı. Drew Barrymore Gösterisi ünlülerin basın yaptığı başka bir yer ve açıkça görülüyor ki Ripa aynı konukları karşıladığı için araya girmiyor. Konuklara size ihtiyaç duyduklarından daha fazla ihtiyaç duyduğunuzda konukları münhasırlığa zorlayamazsınız, bu yüzden bu hikaye yanlıştır.

Gündüz Çatışma

Aynı tabloid, Barrymore'un başka bir gündüz konuşma şovunu yok et , Konuşma . Drew Barrymore Gösterisi şu anda sadece denizden ayaklarını alıyor ve bir elyafı indirecek durumda değil. Konuşma . Rahat tavırlarıyla tanınan Barrymore’un hedefi de bu değil.

Dedikoducu Polis Barrymore'un bir üçüncü bebek bekar kalırken değildi. Bu gazeteyi iddia ettiği için bozduk Seacrest ayrılıyordu Ripa’nın tavrı üzerine kendi şovu, değildi ve olmadı. Bu National Enquirer Ripa'nın misafirleri paylaşmayı reddetmesiyle ilgili hikayenin gerçekte hiçbir dayanağı yok. Magazin gazetesi çatışma yaratmayı seviyor ve Ripa kolay bir hedef. A'cılar genellikle basın turlarını hem gündüz hem de gece geç saatlerde birden fazla durakla gerçekleştirirler. Barrymore bunu değiştirmeyecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.