Kelly Ripa doğru olmayan bir rapora rağmen, sadece baleye katılmak için bir kanser yardım etkinliğine ev sahipliği yapmaktan kefil değil. Dedikoducu Polis sadece bu yalanı düzeltebilir. Araştırdık ve iddia tamamen yanlış.

Göre National Enquirer , Ripa Perşembe günü Yumurtalık Kanseri Araştırma Fonu Birliği’nin bağış toplama etkinliğine ev sahipliği yapmıyor çünkü 'arkadaşından daha iyi bir teklif aldı Sarah Jessica Parker New York Şehir Balesinin açılış gecesinde ona katılacak. ' Ripa'yı 'sosyal tırmanıcı' olarak adlandıran süpermarket gazetesi, onun kanser yardım kuruluşundan 'son dakika' ayrılmasının artık etkinliği ev sahibi olmadan bıraktığını iddia ediyor. Garip bir şekilde, derginin 'kaynakların' (birlikte) söylediği iddia ediliyor: 'Kelly uzun süredir New York sosyetesinin süslü sahnesinin bir parçası olmak istiyordu ve Sarah Jessica Parker, Kelly'ye içeri girmeyi teklif etti.'Makale birkaç açıdan yanlış. Dergi, Ripa'nın Yumurtalık Kanseri Araştırma Fonu İttifakı’nın bağış toplama etkinliğine ev sahipliği yapmayı bırakacağına şaşırdığını ifade etse de, bunu 'sonsuza kadar' yaptığı için, fayda aslında değişti. Ev sahipliği yaptığı etkinlik, 'Süper Cumartesi' Hamptons'dan New York'a taşındı ve şu anda yazın bir günlük satışın aksine, sonbaharda iki günlük bir bağış toplama etkinliği. Daha da önemlisi, 'Canlı' sunucu bu yılki hayır kurumunu 'kefaletle ödemedi'. Bu yeni etkinliğe ev sahipliği yapması istenmedi.

Gazetenin 'arkadaşından daha iyi bir teklif aldığını' tasvirinden çok uzak, Ripa ve Parker, aslında New York City Ballet’in Sonbahar Galasının eşbaşkanlarıdır. . Ek olarak, Ripa bir 'sosyal tırmanıcı' değildir. O sadece bir bale tutkunu. Geçen yıl, Ripa söyledi Dans dergisi, '13 yıldır balerin oldum.' Ayrıca 'Joffrey Elite' adlı bir bale yarışma programı başlattı. Ve 2012'de, Ripa, New York City Ballet’in 'Nutcracker' ı için bile seçmelere katıldı 'Canlı' daki bir bölüm sırasında.

Dedikoducu Polis ayrıca talk-show kişiliğine yakın bir kaynakla görüştü ve bize magazin hikayesinin 'saçma ve gerçek dışı' olduğu söylendi. Ripa için bir temsilciye ulaştık, ancak henüz yanıt alamadık. Yumurtalık Kanseri Araştırma Fonu İttifakından da bir yorum istedik.

The National Enquirer sabah şovu sunucusu hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda tam olarak mükemmel bir geçmiş performansa sahip değil. Bir yıldan daha uzun bir süre önce, Dedikoducu Polis Yanlış bakıldığında süpermarket gazetesini bozdu Ripa, Ryan Seacrest tarafından ihanete uğradığını hissettiği için 'Live' ı bırakıyordu , derginin gösteriyi Batı Yakası'na taşıdığını söylediği kişi. Doğal olarak, o asla pes etmedi ve Seacrest 'Live' ı Los Angeles'a taşımadı ve bu sefer Ripa, Sarah Jessica Parker ile baleye gidebilmek için bir kanser hayır kurumuna ev sahipliği yapmaktan vazgeçmedi. Belki de yayının Ripa 'kaynaklarından' kurtulma ve daha iyisini bulma zamanı gelmiştir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.