Kelly Ripa ve Michael Strahan Bu ayın ilerleyen günlerinde ödül şovunda yolları kesişen eski 'Live' meslektaşlarının hikayelerinin aksine, Daytime Emmy'lerinde 'garip bir karşılaşma' olmayacak. Dedikoducu Polis sadece gerçek olmayan iddiaları çürütebilir. Ripa, on yıldan fazla bir süredir gitmediği Daytime Emmy'lerine katılmayacak.

Eski dostların birbirlerini tekrar görmek zorunda oldukları hakkındaki bu yanlış söylenti, Yaşam tarzı , son sayısında 'Kelly’s Coming Face-To-Michael With Michael' başlıklı bir makaleye yer veriyor. Yanlış bilgilendirilmiş magazin gazetesine göre, Ripa ve yeni ortak sunucu Ryan Seacrest, Strahan gibi Daytime Emmy adayları gösterildi ve 'herkesin katılması bekleniyor.' Sözde bir 'arkadaş' ın 'Kelly, ödüllerde Michael'a nasıl tepki vereceğini görmek için herkesin çok tetikte olacağını biliyor.'Ancak Ripa'nın temsilcisi, yalnızca Dedikoducu Polis talk show sunucusunun 29 Nisan'da Pasadena'da yapılması planlanan yaklaşan etkinlikte olmayacağını söyledi. Dedikodu dergisi biraz araştırma yapma zahmetine girmiş olsaydı, yıldızın bir Gündüz'e katılmadığını öğrenirdi. Yaklaşık 15 yılda Emmy Ödülleri töreni. Aslında, Getty Images, Ripa'nın en son 2003'teki Daytime Emmy'lerinde resmedildiğini gösteriyor. .

Wie oft war Lionel Richie verheiratet?

O zamandan beri Ripa, Üstün Talk Show Sunucusu için Gündüz Emmy Ödülü 2011, 2012, 2015 ve 2016'da, henüz bu törenlerin hiçbirinde görünmedi. Açıkçası, bu yıla sırf tekrar aday olduğu için katılacağını varsaymak mantıksız. Anonimlik durumu hakkında yorum yapan duruma yakın bir kaynak anlatıyor Dedikoducu Polis , 'Kelly 15 yıldır Emmy'lere gitmiyor. Bu başka bir klasik [B.S.] hikayesi. ' Ve eğer çıkışta gerçekten bir 'arkadaş' ya da yasal olarak Ripa'ya yakın herhangi bir içeriden bilgi sahibi olsaydı, bunu bilirdi.

HollywoodLife aptalca bir şekilde yayının kanıtlanmış yanlış hikayesini yayınladı ve yazım hatası içeren bir manşette merak etti, 'Kelly Ripa, Michael Strahahn ile Gündüz Emmy Yarışmasında Garip Bir Karşılaşma Olsa da Acı Çekecek mi?' Site, bir kerelik ortak sunucuların hem ödül şovunda 'evde olacağını' iddia ediyor ve Ripa'nın 'karşılaşmadan korktuğunu' iddia ediyor. Blog ayrıca, 'tüm durumu zarafetle ve bir profesyonel gibi ele almayı planladığını' iddia ediyor. Bunun da ötesinde, web sitesi “Kelly'nin onu potansiyel bir tuhaf karşılaşmadan koruyabilecek iki gizli silahı var”, yani Seacrest ve kocası Mark Consuelos öne sürüyor.

Süre Dedikoducu Polis Ripa'nın profesyonelce hareket edeceğinden ve zarif olacağından hiç şüphesi yok, herhangi bir 'gizli silaha' ihtiyacı yok çünkü yukarıda belirtildiği gibi Emmy'lerde olmayacak, tıpkı geçen yıl veya önceki yıl veya ondan önceki yıl. HollywoodLies, gerçeği kontrol etmek yerine, burada Ripa ve Strahan'ın 'yüz yüze gelmeleri' hakkındaki yanlış spekülasyonları tekrarlayarak lakabını tam olarak kazandı. Başlangıçta yanlış raporunu yayınladığından beri, site, yazıyı 26 Mart'tan itibaren Consuelos'un bikinili Ripa'nın Instagram fotoğrafını paylaşmasıyla ilgili tamamen ilgisiz bir makaleye yönlendirerek yanlış adımını örtmeye çalıştı. Fakat Dedikoducu Polis aşağıdaki orijinal makalenin ekran görüntülerine sahiptir.

(HL)

(HL)

Wer ist Vin Diesel auch verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.