Aralarındaki 'çirkin savaşı' duyuran bir tabloid kapağı Kelly Ripa ve Megyn Kelly yalan haberdir. Dedikoducu Polis bu sansasyonel ve gerçek dışı hikayeyle ilgili rekoru kırabilir.

Temasta yeni sayısında “Megyn Vs. Kelly: Kötü Savaş Patlakları ”ve' Kan davası Kişiselleştikçe Hakaretler Uçuyor. ' Dedikodu dergisi de sayının içinde benzer şekilde şöyle diyor: “Eldivenler çıktı! Kelly Ripa ve Megyn Kelly TV'de kafa kafaya gidiyor ve bu kişisel. ' Makale, Kelly'nin ABC'de Ripa'nın 'Live with Kelly & Ryan' filminin karşısında NBC'de saat 9'da zaman aralığını almasına dayanıyor, ancak tabloid 'habercilik' konusunda önemli özgürlüklere sahip.Hikaye, Ripa 'kaynak' denen ve çıkış noktasında olduğunu iddia eden 'Kelly’nin aşırı rekabetçi ve Megyn’i üstlenmeye gelince gerçek bir‘ devam et! ’Tutumuna sahip olması gibi dramatik alıntılarla dolu.' Bu arada, yayın bir Kelly 'kaynağından' alıntı yaparak, '[Ripa] 'ya karşı çıkmak için sabırsızlanıyor. Bak, Megyn Donald Trump'ı aldı ve kazandı. Kelly Ripa? Lütfen. Megyn onu öğle yemeğine alacak! ' Evet, magazin dergisi okuyucuların gerçek bir kişinin bu kadar aptalca bir şey söylediğine inanmasını istiyor.

Doğal olarak, dergi Ripa ve Kelly'nin her ikisinin de 'reyting yarışında' diğerini geride bırakmak istediğini ve 'en iyi konuklar' üzerinde bir 'rezervasyon savaşı' nın başladığını iddia ediyor. İki kadın birbirine 'samimi' olarak tanımlanıyor, ancak çıkış yine de bu kan davasının 'kişisel' olduğu konusunda ısrar ediyor. Yine de yayın, her birinin kendi şovunun olabileceğinin en iyisi olmasını anlaşılır bir şekilde istemesinin yanı sıra, bu konuda 'kişisel' olanı asla söylemiyor. Ve parçadaki bu sözde 'üst düzey kaynaklardan' gelen tüm alıntılar oldukça açık, sadece biraz aşırıya kaçmış, sanki kötü bir senaryodan geliyorlar. Sonuçta, Ripa ve Kelly neden bir numaralı şovu yapmak istemesinler?

Ama Ripa ve Kelly, Jimmy Kimmel ve Jimmy Fallon kadar kan davası içinde değiller. Her iki sunucu sohbet programı aynı zaman aralığında olsa bile, herhangi bir normal izleyici programların aslında oldukça farklı olduğunu ve farklı izleyicilere hitap ettiğini söyleyebilir. Ve ağlar anlaşılır bir şekilde derecelendirmelere ve sıralamalara odaklansa da, Kimmel ve Fallon birbirleriyle kişisel bir 'savaş' içinde değiller.

Aynı şey Ripa ve Kelly için de geçerli. Dedikoducu Polis Her iki yıldıza da yakın kaynaklar, bu sözde “reyting savaşının” nasıl sonuçlanacağı elbette onlar için önemliyken, bu konuda “kişisel” hiçbir şey olmadığı söylendi. İki farklı tarzı ve iki farklı şovu olan iki farklı kadın ve karşılıklı saygı bol.

Aslında, bu örtbas hikayesinin dönme biçiminin aksine, Ripa kendisi az önce şunu söyledi: New York Times geçen hafta, 'İnsanların bizi diğer şovlarla yarışmaya çalışması benim için her zaman ilginçti.' Devam etti, 'Kendimizi kimseyle karşılaştırmıyoruz çünkü yaptığımız şeyi yapan tek kişi biziz.' Ve şimdi, içeriden bir 'Bugün' şovu yalnızca Dedikoducu Polis tabloid’in Ripa ile 'kişisel' bir kavga hakkındaki hikayesinde 'hiçbir şeyin doğru olmadığı'.

Aralarında karşılaştırma yapan tek kişi medya. Aslında, Dedikoducu Polis daha önce bozulmuş National Enquirer iddia etmek için Ripa ve Kelly kavga ediyordu . Dahası, biz de seslendik Temasta Ripa ve Michael Strahan'ın yanı sıra Kelly ve Matt Lauer hakkındaki abartılı kan davaları için. Bu, tam olarak iki hafta önce yanlış iddia edilen bir kapak hikayesini içerir. Lauer, Kelly ile 'değiştirildi' . Tüm bu durumlarda, bir hakikat çekirdeği var. Strahan, 'Live' dan ayrıldı. Kelly, NBC'ye katıldı. Ripa ve Kelly’nin şovları aynı anda yayınlanacak. Ancak bu 'çirkin savaş' iddiaları büyük ölçüde yalan haberlerdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.