Are Kelly Ripa ve Mark Consuelos Hamptons'da 1 milyon dolarlık bir düğünle yeminlerini yenilemek mi? Bu haftanın ünlü dergilerinden birine göre, 23 yıllık evli çift cömert bir törenle yüzlerce konuğun önünde tekrar 'yaparım' diyecek. Dedikoducu Polis Ancak, rapora baktığımızda romantik ama gerçek olmayan hikayeyi özel olarak çürütebiliriz.

ist Ellen Degeneres von Portia getrennt

Bu haftanın sayısı Küre Sabah şovunun sunucusu ve aktör kocasının Las Vegas'ta kaçmasının üzerinden yirmi yıldan fazla bir süre geçtikten sonra, 'Ripa nihayet tüm süslemelerle kocaman bir düğün yapacak.' Öncülünü daha inandırıcı göstermek için, süpermarket gazetesi sözde bir 'içeriden' alıntı yaparak, '[Ripa's] Mark'a onunla yeniden evlenmesi için yalvardı ve evet dedi.' Sözde kaynak ayrıca, 'Gerçekten heyecanlı ve tüm detayları bir düğün planlamacısıyla koordine ediyor.''Arkadaşlarına, Hamptons'daki evlerinde tüm çıngıraklar ve ıslıklarla büyük bir gösterişli düğün ve resepsiyon planlarının hareket halinde olduğunu söylüyor,' diye devam ediyor ihbarcı. CW şovunda yer alan Ripa ve Consuelos'un 'Riverdale' adlı gösterisinde yer alan Ripa ve Consuelos'un nasıl kolayca 1 milyon dolarlık bir düğünü karşılayabildiğine dikkat çeken içeriden biri, evlilik törenlerinde Ryan Seacrest, Andy Cohen ve eski 'All My Çocukların başrollerinden Sarah Michelle Gellar. Dergiye göre yemek, çiftin arkadaşı Gordon Ramsay tarafından hazırlanacak.

Çıkış, kimin davet edildiğini, ikinci düğünün ne kadara mal olacağını ve en üst düzey nikahların nerede yapılacağını biliyor gibi görünse de, açıkça evlilik töreninin ne zaman yapılacağından bahsetmiyor. Önümüzdeki birkaç ay içinde Consuelos ve Ripa, Hamptons'daki evlerinde daha fazla zaman geçirecek mi? Önümüzdeki Mayıs 24. yıldönümlerine denk gelecek mi? Yoksa arada bir mi olacak?

Şimdi olduğu gibi, Dedikoducu Polis çiftin tam olarak bir hafta içinde 1 milyon dolarlık bir düğün yapacağını öğrendi ... asla. Ripa ve Consuelos'un böyle maliyetli bir bashla yeminlerini yenilemeleri için herhangi bir plan yok ve iddia edilen misafirlerden hiçbiri, Küre için tam bir sayfa ayırdı. Kayıtta konuşma yetkisi olmayan Ripa'ya yakın gerçek bir kaynak, Dedikoducu Polis tabloid'in makalesinin 'tamamen yanlış' olduğunu. Kusursuz içeriden bilgimiz 'bu hikayeyi nereden aldıklarını' bile merak ediyor.

Dedikoducu Polis tuhaf ve yanlış bir şekilde rapor edildiğinde aynı yayını daha önce düzeltti Ripa'nın kendi tırnaklarını yeme alışkanlığı var . Bu parçada, Seacrest'in rutin olarak ev sahibini et yiyen karakter Hannibal Lecter ile karşılaştırdığı iddia edildi. Kuzuların Sessizliği . 'Live With Kelly And Ryan' ın bir temsilcisi, hikayeyi 'uydurma' olarak nitelendirdi.

Wie viele Wayans Brüder und Schwestern gibt es?

Ayrıca, Hamptons'da yaklaşan (var olmayan) düğünün katılımcısı olarak makalede listelenen ilk kişinin Ripa’nın yardımcı sunucusu olması da ilginç. Örneğin iki yıl önce, tabloid'in kardeş yayını Star yukarı ve aşağı yemin eden bir kapak hikayesi yayınladı Ripa ve Seacrest, 'Live' setinde 'kan davası' içindeydiler. çünkü birbirlerine katlanamıyorlardı. Hem ev sahibi hem de şov için tekrarlar garanti edildi Dedikoducu Polis raporda 'gerçek' yoktu ve elbette, yan yana mutlu bir şekilde çalışıyorlar.

Derginin diğer kardeş çıkışı olan National Enquirer , ayrıca ısrar eden bir ön sayfa makalesi yayınladı Ripa, gösteriyi Los Angeles'a taşırken Seacrest tarafından 'ihanete uğradığını' hissettiği için 'Live' ı bırakıyordu. . Doğal olarak, program hiçbir zaman Batı dışına taşınmadı ve Ripa gösteriden ayrılmadı. Bu yalanlar ve daha pek çoğu gibi, Ripa ve Consuelos'un 1 milyon dolarlık bir düğünle yeminlerini yenilemelerine dair en son hikaye, eski pembe dizi günleriyle gerçekte olduğundan daha fazla ortak noktaya sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie viele Geschwister hat Alec Baldwin?