Ne zaman Kelly Clarkson Gösterisi ilk yayınlandı, kapıdan çıkan birçok izleyiciyi etkiledi. Onunla hızla artan izleyici sayısı , hızla gündüzleri en sıcak talk şov haline geldi ve bir rapora göre, daha fazlası için geliyor en çok izlenen programın başlığından daha fazlası. İşte bildiklerimiz.Ellen dışarı atılıyor mu?

Süre Ellen DeGeneres Gösterisi sendikasyon TV'nin tartışmasız kraliçesi statüsünden uzun süredir yararlanmaktadır, görünen o ki program, gıpta ile bakılan saat 15: 00'i kaybetme riskiyle karşı karşıya olabilir. en büyük rekabeti için spot. Sayfa Altı DeGeneres'in muhtemelen zor zaman geçirecek Önümüzdeki ay yapılan görüşmelerde reytinglerde yüzde 8'lik bir düşüş gördükten sonra, gösterinin haklarına komedyenin sahip olduğu için gösterinin sunucudan ayrılmasının aslında imkansız olduğunu da belirtiyor.Ve benzeri Dedikoducu Polis geçmişte sayısız kez, DeGeneres'in sözleşmesi 2021'de bitiyor Ancak bu, ev sahibinin yıl sonundan çok önce programdan çıkarılacağını söyleyen çok sayıda söylentiyi durdurmamış olsa da. Öte yandan, Clarkson zaten yenilendi Yapım şirketi tarafından 2023'e kadar devam etti, bu yüzden şimdilik, kesinlikle yeni gelen emektardan daha uzun süre dayanacak gibi görünüyor. Kısa süre önce, Karşısında , bu nedenle rekabet daha da orantısız görünüyor.

Konuyu karmaşıklaştıran şey, DeGeneres'in şovunun Warner Bros. Television Division tarafından dağıtılması ve yapımcılığının DeGeneres'in A Very Good Production, WAD Productions ve Telepictures Productions tarafından yapılması. Bu arada Clarkson’un şovu NBCUniversal Syndication Studios tarafından üretilir ve dağıtılır. Sendikasyon, bunun oldukça net kesim CBS'nin etrafta dolaşması gibi Drew Barrymore Gösterisi ve Konuşma , Örneğin.'Telepictures, Ellen'ın çıkmak istediğini biliyor, ancak yöneticiler zaman aralıklarını korumak ve onun yerine başka bir sunucu yerleştirmek istiyor' Sayfa Altı Kaynak dedi. Görünüşe göre, DeGeneres sözleşmesinin sonuna kadar çalışacak ve sonra emekli olacak veya devasa medya imparatorluğunun perde arkasındaki bir şeye geçecek. Boşluğun el değiştirip değiştirmeyeceği henüz belli değil, ancak sözleşme müzakereleri gerçekleştiğinde daha fazlasını öğreneceğiz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıl' ın Ardından 'Yeni Bir Başlangıç' mı Yapıyor?Mark Harmon’un ‘Münzevi’ Davranışı Yabancılaştıran ‘NCIS’ Oyuncuları?

Wendy Williams, 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı