Oldu Kelly Clarkson talk show'unu kullanmayı planlıyor, Kelly Clarkson Gösterisi boşanma davası açtıktan sonra uygun erkeklerle tanışmak için Brandon Blackstock ? Geçenlerde bir tabloid, Clarkson'ın country müzik yıldızı arkadaşlarının tavsiyesi üzerine hareket ettiğini bildirdi. Maren Morris , talk show'unu hayran olduğu erkeklerle bağlantı kurmak için kullanıyordu. Matrix yıldız Keanu Reeves. Dedikoducu Polis rapora baktı ve oldukça şüpheli buldu.

Kelly Clarkson 'On The Prowl'

Göre National Enquirer , Amerikan İdolü kazanan Kelly Clarkson, yeni bir erkek bulmasına yardım etmesi için arkadaşı Maren Morris'i 'askere aldı'. Bir tabloid kaynağı, iki country şarkıcısının 'son yıllarda çok yakınlaştığını' açıkladı. “Kelly, bir şarkı yazarı ve icracı arkadaşı olarak ilk kez kendisine çekildi - ve daha sonra Maren'in Mart ayında bebek oğlunu karşılamasının ardından çalışan anneler oldu!”Siyahlar giymiş Brandon Blackstock ve Kelly Clarkson, Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerine katıldı

(Tinseltown / Shutterstock.com)

İki sanatçı, pandemik kilitlenme sırasında Clarkson’ın Brandon Blackstock ile evliliğinin 'dağılma sürecinde' daha da yakınlaştı. Kaynak, Clarkson'un 'en karanlık saatlerinde ona destek ve güç sağlayan Maren'e telefon hatlarını yaktığını' iddia etti.

İHeart Radyo Ödülleri

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Clarkson Uygun Erkeklere Puan Vermek İçin Talk Show Bağlantılarını Kullanıyor mu?

Blackstock'tan boşanma davası açmasının üzerinden birkaç ay geçtiğine göre, kaynak Clarkson'un 'sinsi sinsi sinsi sinsi ve yeni en iyi arkadaşına flört havuzuna nasıl geri dönebileceğini soruyor!' Şüpheli içeriden biri, Morris'in Clarkson'a 'hayran olduğu erkeklerle bağlantı kurmak için talk-show'unu kullanmasını' tavsiye ettiğini söyledi, ancak 'içeriden' Clarkson'un 'tavsiyesini tam anlamıyla yerine getirmiş olabileceğine' inanıyor gibiydi.

Şovda Keanu Reeves'i çocukluk aşkı yaşadı - ve her tarafına salya akıyordu!

Çıkış, Reeves'in sanatçı Alexandra Grant ile çıktığı gerçeğinden bahsetse de, Reeves'in şu anki 'alınmış' statüsünün 'kalabalığı' Kelly'yi denemekten alıkoymadı.

Keanu'nun bir parça ilgisi varsa, dünyanın en mutlu kadını olacak - yine de bunun büyük olasılıkla arzulu bir düşünce olduğunu biliyor!

Bu makale geçmek için bir baş ağrısıydı. Bir ünlü kişinin başka bir ünlü kişiye flört tavsiyesi vermesi kavramı magazin dergilerinde süregelen bir trend haline geldi, neredeyse artık çürütmenin eğlenceli olmadığı noktaya kadar. Bir de magazin dergisinin ve neredeyse kesin olarak sahte kaynaklarının Clarkson'ı bir tür erkek arkadaş çalan aşağılayıcı olarak resmettiği gerçeği de var. Evet, Clarkson, Reeves'in şovunda yer alma şansı için açıkça heyecanlanmıştı, ama tavrı hiçbir zaman profesyonel olmaktan başka bir şey değildi. Ayrıca, sanal röportaj sırasında Reeves'in Bill ve Ted Müzikle Yüzleş Kostar Alex Winter. Gerçeklik bu tabloid'in zorladığı masalla uyuşmuyor, bu da bizi baştan sona tüm hikayenin tamamen uydurma olduğuna inanmaya sevk ediyor.

Enquirer şarkıcı boşanmasıyla ilgili halka açıldığından beri Kelly Clarkson hakkında hiç durmadan saçma şeyler basmaktadır. Dedikoducu Polis kısa süre önce tabloid'i iddia eden bir makale yayınlama görevine aldı Clarkson Blackstock'tan boşandığı için pişman olacaktı çünkü bir numerolog öyle dedi . Makale kesinlikle aşağılayıcı, aşağılayıcı ve tamamen bilimsel olmayan bir ideolojiye dayanıyordu. Bu iddia edenle aynı çıkıştı Clarkson, Viktorya döneminden kalma bir malikanedeki tuvaleti tıkadı bir müzik videosu çekimi sırasında. Bu iddia gerçeklerden daha fazla olamaz. Bu çıkış, tuhaf iddialarda bulunmaktan zevk alır, ancak hiçbir zaman gerçeği kendi tarafında tutmaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.