Dır-dir Kelly Clarkson 'Kalıcı olarak' değiştiriliyor Jennifer Hudson 'The Voice' da mı? Güvenilmez bir blogdan bu hafta internete yayılan yanlış söylenti bu. Dedikoducu Polis NBC müzik yarışmasıyla her iki yıldızın da geleceğiyle ilgili nihai kararların verilmediğini öğrendi.Fakat Yaramaz Dedikodu , RadarOnline ve National Enquirer , 'Kelly Clarkson 'The Voice'da Kalıcı Olarak Jennifer Hudson'ın Yerini Aldı.' Siteye göre, Clarkson 'şov ona kalıcı bir koltuk sunduğu için istediği sürece ...' jüri koltuğunda dönüyor olacak. ' Sözde 'kaynaklar', 'İlk başta insanlar,' American Idol 'ün ilk galibi olduğu için işe alındığından şüpheleniyorlardı ve şimdi iki şan şovu kafa kafaya gidiyor. Ancak bu doğru değil. 'The Voice' bir süredir Kelly ile konuşuyordu. '

'Bu kadar harika olacağını bilselerdi, yıllar önce ona' evet 'demesini sağlamak için daha çok zorlayacaklardı,' diyor bu sözde bahşişçiler topluca. Sözde içerdekiler, 'Şimdi Kelly'nin asla ayrılmayacağını umuyorlar. Bu Jennifer Hudson için iyi bir haber değil! ' Üstelik, bu alıntıların 'kaynaklara' atfedilmesi son derece şüpheli, sanki birden fazla kişi aynı şeyi söylüyormuş gibi, burada gerçeklerden daha fazla yalan var.

Hikaye, 'şovun doğru kadın jüriyi bulmakta daha fazla sorun yaşadığını' savunuyor ve 'Blake ve Adam şovun başından beri birlikte olduklarını' belirtiyor. Evet, Blake Shelton ve Adam Levine 1. sezondan beri konsere bağlılar. 'The Voice' için erkek koçlar Cee Lo Green, Usher ve Pharrell dahil olmak üzere içeri ve dışarı bisikletli. Yani her iki cinsiyet arasında mevsimden mevsime farklılıklar oluyor, sadece kadınlarda değil.Ek olarak, Hudson 13. sezonda koç olmasına ve Clarkson artık 14. sezonda koç olmasına rağmen, ikincisi aslında ilkinin 'yerini almadı'. Aslında aynı zamanlarda programa katıldılar. Clarkson, 'The Voice' da yeni bir koç olarak açıklandı 11 Mayıs 2017'de, açıklandıktan tam bir gün sonra Hudson da bir koç olacaktı. Clarkson hiçbir zaman Hudson’ın yerine geçmedi. Hudson'ın sezonu henüz çekime başlamamıştı.

Ve bu doğru olsa da Clarkson, 'The Voice' ile görüşüyordu Neredeyse dört yıldır, serideki geleceğinin Hudson'ın dönüp dönmeyeceğiyle hiçbir ilgisi yok. Clarkson 'kalıcı bir koltuğa' sahip olsaydı bile, Hudson'ın hem kendisi hem de yapımcılar isteseydi, kullanabileceği başka bir yer olacaktı. Dolayısıyla, bu hikayenin tüm önermesi doğası gereği kusurludur.

Ayrıca, Hudson temsilcisi şunları söylüyor: Dedikoducu Polis Şovun 15. sezonunu kutlayacak olan önümüzdeki sonbahar döngüsüyle ilgili 'henüz hiçbir şey açıklanmadı'. Hudson’ın son sonbahar döneminde 'The Voice' ile ilişkisi 10 Mayıs 2017'ye kadar resmileştirilmedi. Dolayısıyla, bugün 14 Nisan 2018 olduğu göz önüne alındığında, bir sonraki sonbahar turu için kararın kesinleşmesi için hala birkaç hafta var. Duyuru tam olarak ne zaman gelirse gelsin ve gelecek sezon panelde kim olursa olsun, Clarkson'ın Hudson'ı 'kalıcı olarak' değiştirdiği bu dönüş kesinlikle doğru değil. Hudson geri dönmese bile Clarkson’ın rolüyle hiçbir ilgisi olmayacak.Bu şimdi bu hafta ikinci kez Dedikoducu Polis TV müzik yarışmaları söz konusu olduğunda yanlış bilgi yaydığı için Naughty Gossip'i tutukladı. Cuma günü, yanlış iddia edildiğinde blogu düzelttik 'American Idol' da Katy Perry'nin yerini aldı ve Taylor Swift'in gelecek sezon yerini alabileceğini . Bu iki hatalı rapor, web sitesinin bu tür konularda gerçek bir kavrayışı olmadığını açıkça ortaya koymaktadır.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.