Mıydı Gwen Stefani ve Kelly Clarkson sette çatışma Ses geçen yıl? Bir tabloid bunu iddia etti. Dedikoducu Polis o sırada hikayeye baktı. İşte hikayeye bir bakış.

Was ist der Nettowert von Lebron James?

Gwen Stefani Kelly Clarkson'a Dayanamıyor mu?

Geçen yıl bu gün, bunu bildirdik Yaşam tarzı Clarkson ve Stefani'yi iddia ediyordu anlaşamıyorduk yetenek gösterisini çekerken. Gazeteye göre, Clarkson Stefani'den daha hevesli olduğu için ortak sunucular farklı kişilikleri nedeniyle çatışıyorlardı. Bir kaynak, Stefani dergisine 'Kelly her çığlık attığında veya sandalyesinden atlamaya başladığında utanmayacağını' söyledi, 'Kuşkusuz' şarkıcısı taşra yıldızını 'düpedüz' sinir bozucu buldu.Blake Shelton'ın Kelly ile de Sorunları Mı Vardı?

Yayının habercisi, Blake Shelton'ın da Clarkson'ın neşeli kişiliğinden rahatsız olduğunu ortaya çıkardı. Adı açıklanmayan içeriden biri, Shelton'ın 'nefret etmediğini' iddia etti. Amerikan İdolü kazanan ama taşralı şarkıcı Clarkson ile çalışmaya kıyasla 'senin sözünü kesmekten vazgeçmeyecek can sıkıcı bir küçük kız kardeşe sahip olmak' olduğunu iddia etti.

'The Voice' Setinde Gerçekte Neler Oluyor?

Dedikoducu Polis bu sahte anlatıyı düzeltmek için zaman kaybetmedi. Kelly Clarkson, kamera önünde ve dışında çok enerjik bir insan, ancak bu, yardımcı ev sahiplerinden hiçbirinin onu, özellikle de Gwen Stefani'yi 'sinir bozucu' bulduğu anlamına gelmiyordu. Stefan ve Clarkson'ın gerçek hayatta arkadaş olduklarını kanıtladıktan sonra çıkan aptal raporu çürütmüştük. Son zamanlarda, daha güvenilir bir çıkış tarafından bildirildi, Bu gece eğlence , o Clarkson Blake Shelton ve Stefani'ye yaslandı Brandon Blackstock'tan boşanması sırasında destek için.

Stefani veya Shelton, 'Sen Gittiğinden beri' şarkıcıyla anlaşamıyorlarsa, onun için bu kadar samimi bir şekilde orada olacaklarından şüpheliydik. Dedikoducu Polis ayrıca birçoğunu düzeltti Clarkson'un Shelton ve Stefani ile anlaşmazlığa düştüğü hakkındaki diğer söylentiler.

Tabloidler Yalan Söylemeye Devam Ediyor

Gelince Yaşam tarzı , daha önce birkaç kez yanlış olduğu için bulvar gazetesini bozmuştuk. Geçen ay, Stefani'yi iddia ettiği için yayını düzelttik. Shelton'ı boğuyordu . Prizin anlatısı, pop şarkıcısının Shelton'a takıntılı olduğunu ve geri döndüğünden beri Ses 'her zaman' partneriyle birlikteydi. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi çıktığında reddetti.

Joel und Victoria Osteen Scheidung

Geçtiğimiz Ekim ayında, Stefani ve Shelton'ın iddia edildiği dergideki başka bir haberi çürütmüştük. 50. doğum gününde evlendi . Çıkış, çiftin ormanda gizli bir törenle evlendiğini iddia etti, ancak olanın bu olmadığını keşfettik. Gerçekte, 'Tatlı Kaçış' şarkıcısı doğum gününü evde Shelton ve üç oğluyla birlikte geçirdi. Dedikoducu Polis Güvenilirliği nedeniyle çıkışı bir kez daha ortaya çıkardı. Beri çift ​​nişanlandıklarını duyurdu Birkaç gün sonra, magazin dergilerinin ilişkileriyle ilgili gizli bir kavrayışa sahip olmadığı açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.