Oldu Nicole Kidman Pink’in işbirliğini kıskanıyor Keith Urban ? Bir tabloid, Avustralyalı aktrisin iki müzisyenin 'biraz fazla yaklaştığını' düşündüğünü bildirdi. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve çok anlamlı bir model buldu.

Pink, Nicole Kidman'ı Kıskandırıyor mu?

Pink’in Keith Urban ile olan arkadaşlığının Nicole Kidman’ı kıskandırdığı iddia ediliyordu. Kadınlar Günü iddia edildi. The Big Little Lies Aktrisin, Urban'a 'çok yaklaşan' herhangi bir bayana karşı 'yeşil gözlü' olduğunu iddia etti ve şimdi ikisi Urban'ın 'One Too' şarkısında birlikte çalıştıktan sonra 'kıskanç bakışlarını' Pink'e çevirmişti. Birçok. ' Bir kaynak magazin gazetesine şunları söyledi:Nicole, 2017 AMA'larında Keith ile biraz fazla flört ettiği için Pink'i gözünde tuttu.

Pembe yapma

(Cubankite / Shutterstock.com_

Kidman’in Rahatlığı İçin Çok Yakın

Sözde 'kaynak' devam etti, 'Yaratıcı ortaklarıyla her zaman yoğun arkadaşlıklar geliştirir ve Pink bir istisna değildir.' Urban'ın, karısına gerçekten ulaşmaya başlayan müzikal meslektaşına olan sevgisini gizlemeye çalışmadığı iddia edildi.

Bu projede işbirliği yaparken harika zaman geçirdiler ve Keith, Nicole'ün kulağına tam olarak müzik olmayan [Pink] için övgü dolu.

Kaynağa göre Urban, karısının ne kadar kıskanç olduğunun kesinlikle farkındaydı, ancak müziğini dünyayla paylaşmaktan çok hevesliydi. Pink ile yaptığı müziği duymaktan heyecan duyuyor ve Nic’in nevrozlarının araya girmesine izin vermiyor.

Ayrıca, Pink iki çocuğunu paylaştığı Motocross yıldızı Carey Hart ile mutlu bir şekilde evli olduğu için ilk başta kıskanacak hiçbir şey yoktu. İçeriden bir başkası ekledi, “Pink Keith'e her zaman bayılıyor, ama bana güvenin, gözleri sadece kendi kocasına bakıyor. Muhtemelen Nic'in şapkasında bu konuda bir arı olduğunu bile bilmiyordur! '

Nicole Kidman altın bir elbise giyiyor ve ACM Ödülleri

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Kıskançlığın Sürekli Raporları

Yıllar boyunca magazin dergilerinde Nicole Kidman'ın Keith Urban’ın yoluna bakmayı hayal bile eden herhangi bir kadını aşırı derecede kıskandığı bir trend var. Kadınlar Günü özellikle bu söylentinin itici gücü olmuştur. Magazin bir zamanlar iddia etti Kidman, Taylor Swift'i kıskanıyordu Urban, 'Lover' adlı şarkısını coverladıktan sonra. Dedikoducu Polis Cevaplar için Kidman’ın sözcüsüne ulaştı ve bu hikayenin sıfır gerçek olduğu söylendi.

Gazetenin kıskanç bir göze sahip olduğunu iddia ettiği sadece Kidman değil. Aynı yayın iddia etti Urban, Hugh Grant'e Kidman'ı geri çekmesini söyledi . Hem Kidman hem de Urban’ın sözcüleri hikayeyi tamamen yanlış olduğu gerekçesiyle reddettiler. Kidman’ın Urban ile olan evliliği, her iki tarafta da çocukça kıskançlık gösterileriyle boğuşmuyor ve Kidman’ın Pink’in Urban ile olan ilişkisini kıskanması inkar edilemez derecede yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.