Keith Urban evliliği hakkında her şeyi anlatan bir kitap yazmıyor Nicole Kidman Uydurma bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özellikle çürütebilir. Bir taşra yıldızı temsilcisi bize şu anda herhangi bir tür anı yazmadığını söylüyor.

Göre Yeni fikir Ancak aktris, kocasının (var olmayan) otobiyografisinden 'çıldırıyor' ve bu sözde 'ilişkileriyle ilgili iğrenç sırları' ortaya çıkaracak. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Nic kötü bir ışıkta boyanacağına dair kabuslar görüyor ve Keith, gizli kalmasını istediği şeyleri açıklayacak.'

Prizin şüpheli kaynağı, Urban’ın kitabının 'Nicole ile yaşamı yeme söz konusu olduğunda geride kalmadığını' söyleyerek devam ediyor. Ayrıca şarkıcının eski kocası Tom Cruise ile Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon gibi ünlü arkadaşları hakkında ne düşündüğünü açıklayacağı da iddia ediliyor. Varolmayan bir ihbarcı, 'Hayatının ve Nicole ile evliliğinin sınır tanımayan bir açıklaması - kavgaları ve boşanmaya yaklaştıkları zamanlarla ilgili ayrıntılar da dahil,' diye ekliyor.

ist vin diesel eigentlich schwul

Güvenilmez magazin dergisi ayrıca Urban'ın, müzisyene “her şeyi Nicole'ün üzerine dökerse” daha fazla para kazanacağını söyleyen çeşitli kitap yayıncılarıyla görüşmelerde bulunduğunu iddia ediyor, ki bunu yapmayı planlıyor. Bu arada, 'içeriden' tüm durumun Urban ve Kidman arasında evlilik sorunlarına neden olduğunu söylüyor.

Bu anlatı, anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen bir önermeye dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Urban’ın sözcüsünü kontrol etti, daha önce makaleye güldü ve sadece bize bunun doğru olmadığına dair güvence verdi. Ayrıca, tek bir meşru çıkış, ülke yıldızının bir kitap üzerinde çalıştığını bildirmedi.

echtes kylie jenner sex tape

Söylemeye gerek yok ama çiftin hayali bir anı yüzünden evlilik sorunları yaşadığı iddiası doğru değil. Aslında, oyuncu ve müzisyen son zamanlarda çok fazla PDA gösterdi. Örneğin, Kidman ve Urban romantik bir düet söylediler Nisan sonunda bir Spotify etkinliğinde. Geçen ayın sonunda, Kidman ve Urban sahnede öpüştü Lincoln Center’ın American Songbook Gala'sında.

Bunlara ek olarak, Yeni fikir ünlü çiftin evliliği konusunda hiçbir fikri olmadığını kanıtladı. Dedikoducu Polis Nisan ayında tabloid gazetesini, sahte bir kapak haberi yayınladığı için basmıştı. Kidman ve Urban '413 milyon dolarlık boşanma' alıyordu. Zamanın gösterdiği gibi, eşler hala mutlu bir şekilde evliler. Ülke yıldızının var olmayan her şeyi anlatan kitabını çevreleyen bu son rapor daha çok yalan.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.