O zamandan beri bir yıl oldu Dedikoducu Polis hakkında bir söylenti ile karşı karşıya Keith Urban ve Nicole Kidman bir yardım etkinliğinde 'büyük bir hesaplaşma' yaşıyor. Geriye bir göz atmak ve bu ilişkinin gerçekten iyi olup olmadığını veya o zamandan beri evlilik sorunlarının yaygın olup olmadığını görmek istedik.

Ist die Herzogin von Cambridge wieder schwanger?

'Frosty' İlişkileri Bir Hayırseverlik Etkinliğini Soğuttu

Göre KB Kidman ve Urban, yanlışlıkla ilişkide sorun . İkilinin Küresel Okyanus için Monte-Carlo Galasında 'ayrı fotoğraflanmasını' talep ettiği bildirildi. Kidman, 'yabancı gibi davrandığı ve son projelerine ilgi göstermediği için Keith'e saldırıyordu.' İçeriden öğrenenler, gazeteye, ikisinin ayrı otel odalarında kaldığını bile söyledi.Dedikoducu Polis Urban ve Kidman fotoğraflarının çekilmesini beklemedikleri için söz konusu soğuk fotoğrafların çekildiğine işaret ederek hikayeyi bozdu, bu yüzden biraz dağınık görünüyorlardı - ama dağınık değillerdi. Urban, Kidman’ın kariyerini her zaman destekledi, bu nedenle hikaye tamamen yanlıştı.

Nicole Kidman ve Keith Urban Hala Beraber mi?

Evet! Birkaç hafta önce Kidman, Urban’ın en yeni projesi olan albümünü tanıtmak için Instagram'da bir paylaşımda bulundu. Şimdinin Hızı Pt. 1 .

https://www.instagram.com/p/CFSHLzjpgOt/?utm_source=ig_web_copy_link

İle yakın zamanda yapılan bir röportajda Çeşitlilik , Kentsel evliliğine itibar etti Kidman ile nasıl iletişim kuracağını öğrettiği için. Kidman'la evlenene kadar “iyi bir aşk şarkısı yazabilirdim ama ilişkilerde berbattım” dedi. Açıkça, ikisi arasında anlaşmazlık yok.

Kidman Ya Kalbi Kırık Değil

Bu sahte hikayeyi yayınladıktan birkaç ay sonra, KB Kidman'ı “sadece deri ve kemikler ”Kocası tarafından kalbini kırdıktan sonra. Dedikoducu Polis Kayıtta bir Kidman temsilcisi tarafından bu raporda 'gerçek olmadığı' söylendi. Açıkçası, bu tabloid, Urban ve Kidman söz konusu olduğunda hiçbir meşru içeriden haberi yoktu.

olmasına rağmen KB şimdi kapandı, Kadınlar Günü görünen o ki, Aslan star. Kidman'ın sahip olduğunu iddia etti dibe vurmak Urban tarafından terk edildikten sonra. Buna benzer bir hikayede, ikisinin boşanmaya doğru seyir Urban, bazı kırmızı halı etkinliklerini kaçırdıktan sonra. Mükemmel katılım, ilişkileri güçlü tutan şey değildir, iletişimdir ve bu konuda kesinlikle harika görünüyorlar.

Son zamanlarda, tabloid Kidman'ın Urban tarafından terk edilmiş Nashville'e dönmek için Avustralya'dan ayrılırken. Hikaye, havaalanında Urban'ın yıllık bir fotoğrafını kullandı, bu yüzden kasıtlı olarak yanıltıcıydı. Bu iki yıldız için boşanma olmadı ve 14. yılda da birinci yıldaki kadar mutlu görünüyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.