Are Nicole Kidman ve Keith Urban birlikte çalıştığı erkekler için kavga mı ediyor? Bir tabloid, Urban'ın bazı aktörlerin karısıyla yakınlaşmasından hoşlanmadığını bildirdi. Dedikoducu Polis hikayeye bakıyor.

Keith Urban’ın Nicole Kidman’ın Hayatındaki ‘Erkekler’ Konusundaki Endişeleri

Yazan yeni bir makalede Kadınlar Günü Tabloid, Urban'ın karısının yanında olan üç “yakışıklı ve endişeli” aktörle uğraşmakta zorlandığını belirtiyor. İlk olarak dergi, ülke yıldızının Kidman’ın ekrandaki son kocası Hugh Grant ile devam eden 'flört festivali' ile 'boğuştuğunu' belirtiyor. Çıkış, Kidman’ın Grant hakkındaki düşüncelerini ve sette fazla ileri gitmekten nasıl 'onu uyarması' gerektiğini gündeme getiriyor. Dergi, bunun ülkenin şarkıcılarının kulağına müzik olmadığını iddia ediyor. Bir kaynak, 'Hugh'un Nic'in The Ivy ile buluşmasını istediği bir video var,' diye ekliyor, 'Gösterilerini tanıtmak için ilginç şeyler söylemeleri gerektiğini anlıyor, ancak herhangi biri bunun kocasına oldukça saygısız olduğunu kabul edebilir.'Keith'i Rahatsız Bırakan Alexander Skarsgard ile Şok Edici 'Öpücük'

Daha sonra yayın, Urban'ın karısının yakında İrlanda'daki uzak bir çekim yerine eski filminin karşısında görünmek için gideceğini açıklıyor. Big Little Lies başrol oyuncusu Alexander Skarsgard Norseman . İçeriden biri, Kidman ve Skarsgard'ın 2017 Emmy'de paylaştığı 'tutkulu' öpücüğünden bahsederek, 'Alex ile en halka açık arenalarda bu kadar dokunaklıysa, sıralar koşarken samimi bir karavanda nasıl görünüyorlar?'

Ve Nicole’ün Eski Alevini de Unutmayalım, Lenny Kravitz

Sonuncu ama bir o kadar önemli, Kadınlar Günü Kidman’ın eski nişanlısı Lenny Kravitz'i oyuna katıyor. Magazin dergisi, Urban'ın Kravitz’in kısa süre önce kapağında görünmesi nedeniyle ne kadar 'iyi göründüğünü' duymak zorunda kaldığını iddia ediyor. Erkek Sağlığı . Bunu her gazete bayisinde görmek Keith'i biraz güvensiz hissettiriyor. Özellikle Nicole ve Lenny hala yakın olduklarından, kızıyla arkadaş olduğu düşünüldüğünde, Zoe ”içeriden gelenleri gevezelik ediyor. Çıkış, aktrisin hayatındaki diğer erkeklerin 'tufanı' nın, müzik kariyeri nedeniyle karısından uzak kalan Keith için zor bir zamanda geldiğini açıklıyor.

Keith Urban'ın Endişelenmek İçin Sebebi Var mı? İşte Durumla İlgili Görüşümüz

Neye rağmen Kadınlar Günü iddialar, Dedikoducu Polis bu sahte anlatıyı satın almıyor. Nicole Kidman'ın ekranı birkaç başrol oyuncusuyla paylaştığı bir sır değil, ancak bu Keith Urban'ın kıskançlıkla kavurduğu anlamına gelmiyor. Ve bize raporun 'gülünç' olduğunu söyleyen duruma yakın bir kaynak tarafından anlatıyı yürüttüğümüzde şüphelerimiz doğrulandı. Dedikoducu Polis daha fazla anlaşamadım. Hugh Grant ile ilgili olarak, Kidman çiftin 'kimyası' hakkında konuştu ve ET ile yakın tarihli bir röportaj sırasında arkadaşlıkları. Oyuncu, ikisinin ekranda bu kadar iyi olmasının nedeninin 'birbirlerini 20'li yaşlarının başından beri tanıyor olmaları' olduğunu açıkladı.

Öpücüğe gelince, Kidman, Emmy'ler sırasında Alexander Skarsgard'a verdi. Graham Norton Gösterisi o da kısa bir süre sonra Urban'ı öptü . Basitçe söylemek gerekirse, Kidman ve Urban arasında her şey yolunda.

Magazin daha önce yalan söylemişti

Dedikoducu Polis ayrıca debunked Kadınlar Günü çift ​​hakkında daha önce yaptığı yanlış haberler için. Bu yılın başlarında, bulvar gazetesini Urban iddiasıyla tutukladık. Grant'e Kidman'dan uzak durmasını söyledi . Dedikoducu Polis Sahte raporu reddeden Kidman sözcüsü ile kontrol etti. İki ay önce, Urban'ın karısını ve iki kızını terk etmek Avustralyada. Dürüst olmak gerekirse, derginin onu biraz dinlendirmesi gerekiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.