Keith Urban kızgın değil Nicole Kidman yeniden bir araya gelmek Alexander skarsgard Yanlış bir tabloid haberine rağmen yeni bir projede. Hikaye temelsizdir. Dedikoducu Polis duruma baktı ve onu çözebiliriz.

İçinde bir makale Kadınlar Günü bu hafta yanlışlıklar ve yanlış haberlerle dolu, Big Little Lie başrol oyuncuları bir film için bir araya gelecekler. The Northman , İzlanda'da ayarlanır. Sahte rapor sözde içeriden birinin şu sözlerini aktarıyor: 'Bu, Keith'in istediğinin tam tersi. Herkes, Nicole ve Alex’in geçmişteki yoğun bağlantısı tarafından büyük ölçüde tehdit edildiğini biliyor. Bunca zamanı çok uzakta birlikte geçirmeleri gerçeği onu çok savunmasız hissettirecek. 'Sözde 'içeriden', iki yıl önce Emmy'de Urban'ın Kidman'ın Skarsgard'a bir oyunculuk ödülü almak için sahneye çıkarken bir tebrik öpücüğü verdiğinde kızdığını anlatmaya devam ediyor. Big Little Lies . Magazin gazetesi, kendi ödülünü kazandığında kocasını da tutkuyla öptüğünden rahat bir şekilde bahsetmiyor, ancak 'içeriden' 'Bu Keith'i gerçekten büyük bir şekilde sarstı ve evliliklerinin bundan kötü bir şekilde etkilendiği bir sır değil. . ' Kayda değer, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star benzer şekilde iddia ettiği için Eylül 2017'de Urban, Kidman'ın Emmy'lerde Skarsgard'ı öpmesine öfkelendi . Önerme, iki yıldan daha uzun bir süre önce ilk ortaya çıktığında doğru değildi.

Derginin yarım yamalak kaynağı dergiye şöyle devam ediyor: 'Zavallı Keith aşağılanmıştı ama bir kereye mahsus olduğu gerekçesiyle onu geçti. Nicole’ün Alex’in bir arkadaş olduğu ve olacağına dair sözünü satın aldı. Ancak güvensizlik ve acı hiçbir zaman gerçekten ortadan kalkmadı ve Alex'in tekrar hayatına dönmesi bir başka büyük darbe. ' Hikaye, Urban'ın 'bitmek üzere' olduğunu iddia eden tabloid ile bitiyor.

Bu sahte hikayenin zamanlaması magazin için daha kötü olamazdı. Yayınlanmasından sadece bir gün önce, Urban ve Kidman 52. yaş gününü birlikte kutladı ve her ikisi de olayı kutlamak için sevgi dolu Instagram gönderilerini paylaştı. Aktris, 'Mutlu Yıllar Keith Lionel .. çok seviliyorsun' başlığının yanı sıra iki kişinin birlikte bir fotoğrafını paylaştı ve doğum günü pastası ve kalp emojileri ekledi. Bu arada Urban, Kidman'ın kocaman bir gül buketi, balonlar ve çok sayıda hediyenin arkasına saklandığı bir fotoğrafını yayınladı.

Sadece onayla, Dedikoducu Polis Kidman’ın sözcüsü, tabloid’in anonim 'içeriden' birinin aksine, oyuncu adına konuşma yetkisine sahip. Kidman’ın temsilcisi, tabloid’in hikayesinin tamamen 'gerçek dışı' olduğu konusunda bize güvence veriyor. Urban, karısının başka bir proje için Skarsgard ile yeniden bir araya gelmesine kızmıyor, iş ilişkileri konusunda da en ufak bir şüphe duymuyor.

Kadınlar Günü çift ​​hakkında korkunç bir habercilik geçmişine sahip. Geçen ay Urban'ın evlilikleri için endişelenmesi yerine Kidman'dı. Çıkış yanlış bir şekilde iddia edildi Kidman 'dibe vurmuş' ve 'Keith'i kaybettiği için paniğe kapılıyordu.' Şimdi bir aydan daha kısa bir süre sonra bunun tersinin doğru olduğuna mı inanacağız? Dedikoducu Polis Tıpkı bu son hikayeyi bozarken, o saçma raporu düzelttik. Her ikisi de tamamen yanlıştır ve çiftin evliliği güçlü kalır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.