Keanu Reeves ve Alexandra Grant bir aile kurmak üzere değiller. Bunun yanlış olduğunu bildiren tabloid kapak hikayesi. Dedikoducu Polis detaylara sahiptir.

Mutlu çift aile başlayabilir

The John Wick kapağında yıldız belirdi TAMAM MI! bu hafta 'aşk, kayıp ve özel acı' hakkında bir kapak hikayesinde. Makalenin çoğu, Reeves’in hayatındaki bazı trajik olayların üzerinden geçiyor. Bu makalede Reeves ve sanatçı Grant'in tabloid iddiaları ' bir aile kurmaya hazır 56. 'Sözde bir kaynak, tabloid gazetesine 'Keanu ve Alexandra'nın yakında bir sonraki adımı atmaya ve birlikte bir aile kurmaya hazır olabileceğine dair fısıltılar oldu' dedi. Bu iddia edilen kaynak, 'hayatının en büyük rolü olacağı' şeklinde spekülasyon yapmaya devam ediyor ve 'arkadaşlar, hiçbir şeyin ona baba olmaktan daha fazla neşe getirmeyeceğini düşündüğünü' ekliyor.

Ek kanıt olarak makale, Reeves'in babalıkla ilgili bir alıntısına atıfta bulunur ve burada uykusuzluk fikrinden neşe duyduğunu ifade eder. Tabloid, bu alıntı için bir kaynak listelemiyor, çünkü muhtemelen bir 2008'de röportaj . Aradan geçen on yıl içinde görüşler değişebilir ve büyük olasılıkla değiştiği için, alıntının ne kadar eski olduğunu söylememek yanıltıcıdır.

Aile İçin Plan Yok

Bu 12 yaşındaki duygu bir yana, Reeves nadiren bir aile kurmaya ilgi duyduğunu ifade etti ve Reeves'in bir temsilcisi tüm bu hikayeyi 'tamamen yanlış' olarak nitelendirdi. Reeves, bir yıl süren yeniden dirilişin ortasında. Yaklaşan arasında Matris 4 , yeni Bill & Ted Yüz Müzik , ve çoklu John Wick Ufuktaki filmler, Reeves'in odak noktası tam anlamıyla kariyeridir.

TAMAM MI! Keanu Reeves Hikayelerini Tekrar Tekrar Yanlış Alır

Dedikoducu Polis Reeves ve Grant'in evleneceğini iddia ettiği için bu tabloid'i defalarca çürüttü. Kasım ayında düğün Malibu'da olması gerekiyordu . Mayıs ayına gelindiğinde düğün yoktu, ancak tabloid yine de ikisinin ' sonunda nişanlandı . ' Dedikoducu Polis O zaman Reeves’in sözcüsüyle konuştu ve bize hikayenin sadece doğru olmadığı söylendi, aynı zamanda dergiye bunun doğru olmadığı söylendi ve yine de hikayeyi yayınladı.

Bu aynı zamanda bu tabloid'in Reeves'in baba olacağını söylediği ilk şey değil. Geçen yıl dedi ki Matris yıldız gidiyordu bir çocuk evlat edinmek . Bu haberlerin aksine, Reeves evli değil ve şu anda bir çocuğu da yok. Bu sözde kaynağın dediği gibi, arkadaşların ve yabancıların onun iyi bir baba olacağını düşünmesi mümkündür, ancak bu, bu hikayeyi doğru yapmaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.